KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 21 vétel
Megnézem

Frissi Parfümözött Frissítőkendő Nőknek

Frissi Parfümözött Frissítőkendő Nőknek
2018. október 14.

Évek óta használom nyáron kéztörlésre, ill kézfertőtlenítő után. Ez az egy, ami nem hagy ragacsos réteget. Én nagyon szeretem az illatát is, ha boltban pl. összefogdosunk dolgokat és nincs lehetőség kezet mosni a pasim is szívesen használja.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2018. október 13.

2018.10.13: Újabb próbálkozásra teljesen jól működött megint, úgyhogy valószínűleg én kentem fel túl rövid időközönként sokszor a saját bőröm állapotához mérten. Azt el is felejtettem írni, hogy nekem nem arcra kell, hanem a hidradenitisz szuppurativa ill. ennek folyományaként a katasztrofális szőrbenövések kezelésére. Ezeknek semmi köze az aknéhoz, ez egy örökletes, kvázi gyógyíthatatlan bőrbetegség, aminek én az egyes /talán kettes/ stádiumában járok a hónaljamat és a combhajlatomat tekintve. A szőrtüszőket tekintve pedig elég sokszor gyullad be, folyamatos felügyeletet igényel. Ennek része az állandó hámlasztás, gyulladáscsökkentés, néha extrém hidratálás. Namármost: utóbbira - a szőrbenövésekre - ez a krém jó! Két-három hetente egyszer, lábszáron, utána hidratálózva szépen leszed minden pöttyöt, olcsó, jó, használható, hetekben mérhetően. (Éjszaka, nem a kedvenc pizsigatyódban, mert tényleg kiszedi a textíliák színét! :D )
HSZ miatt kialakult göbök közelében viszont: magára a göbre semmi hatása, ha az már kialakult és fáj. Ebben az esetben gyullad is be körülötte minden legalábbis nálam.
Kíváncsi leszek a véleményemre, a tubus végére.... :D Addig is kap plusz egy csillagocskát, bár tudom, én méltatlanul speciális esetre alkalmazom.

2018.10.04: Első körben lehúzott minden gyulladást, nem bántott szépen megvoltunk. Második körben ugyanez. Harmadik körben egy hét elteltével kentem bizonyos időszakosan előjövő rohadék puklikra, és hát.... a puklik nyertek. Teljesen kiütötte a bőrt körülötte. (Az első két alkalommal nem bántott, és fordult már elő ilyesmi, hogy egy új krém elsőre szipiszupi aztán katasztrófa. Egyértelműen a bőröm hibája.)
Próbálkozni fogok vele később, addig hármast kap.

Foreo Issa Elektromos Szilikon Fogkefe

Foreo Issa Elektromos Szilikon Fogkefe
2018. október 4.

Update 2: Foreo Issa Play második felvonás. Nagy nehezen sikerült beszerezni egy új példányt akciósan, ma (okt. 4.) kaptam meg. Elemcsere után is bekapcsolt, működik. Kíváncsi leszek elromlik-e. Mellesleg az ember ujja letörik, mire sikerül a pöcköket kipattintani, de mindegy.

Update: HÁROM hónap után tönkrement... A hazai kék nevű forgalmazója ugyan visszaadta a pénzt, de 1. ajándékkártyán, 2. a vevőszolgálat emailre ugyan nem válaszolt, de kelletlenül telefonban elmondták, hogy bármelyik üzletben cserélik v visszaveszik... Aha, csak nem mindegyikben árulnak Foreot... Online rendeltem, vidéki vagyok, hát any@tok pi@@@ját. :)
Tehát most van egy egész szép összegem egy kártyán, amivel fogat mosni nem tudok ugyan, se online rendelésnél felhasználni, lista nincs az üzletekről ahol van Foreo szóval.... Megérte?
A fogkefe egyébként istenkirály (lenne ha nem krepál be), így visszatérve a hagyományosra érzem mennyivel 'koszosabb' a szám.

Play verzió van meg, akciósan jutottam hozzá. Hátrány: nem cserélhető a fej, elvileg 6 hónap után kuka. Szeretném, ha elmagyarázná valaki, hogy ökológiai szempontból emiatt mégis miért van mindenki oda a foreoért? Ahogy néztem, nincs beváltás, kaptam kupont a következő vásárlásra, de sehol nem írták, hogy visszaveszik a gépet és újrahasznosítják. Unszimpatikus ez a hozzáállás.
Amiért mégis megvettem: szilikon kefe a hagyományos mellett. Amióta ezt használom egyszer sem vérzett az ínyem... Patthelyzet.
Egy fokozata van, elsőre olyan mintha ráznák az agyamat, pár használat után már kellemes. Tetszik, hogy a hagyományos formát megtartották, de közben elektromos. Vízálló, másfél/két hónapja megy ugyanarról az aksiról. Úgy érzem jól tisztít, és a lélektani hatása is kiváló, újra van kedvem fogat mosni. (Ha a legpuhább szőrös is annyira bököd, hogy folyik a vér az se nem kellemes, se nem higiénikus ugye...)
Szóval csak azért nem vagyok teljesen elégedett, mert zavar az, hogy nem cserélhető a feje és bár működne, ki kellene dobnom. Teljesen totálisan logikátlan. Persze értem a cég koncepcióját, csak marhára zavar a termelődő veszélyes hulladék, a tudat, hogy ezzel bizony én is ásom tovább a gödröt. Másrészről hasonló szilikon fejű fogkefe nincsen a piacion, én legalábbis biztosan nem találkoztam ilyennel, pedig az ennyire érzékeny ínyre más nem jó. Természetesen tovább fogom használni mint az előírás, majd meglátjuk mi történik.

3 ÖSSZETEVŐ

HQ