vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 19 vétel
Megnézem

Merz Spezial Drazsé

Merz Spezial Drazsé
2018. szeptember 10.

A körmöm gyorsabban nő tőle az igaz, de sajnos nekem nem jön be. Az internetes tájékoztató ellenére tartalmaz laktózt, és mint laktózérzékeny én ettől puffadok. -.-
Lehet ennek okán, de a hajam is jobban hullik, amióta szedem. Ráadásul drága is.

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2018. szeptember 10.

Egynek elmegy, jó vicc volt kipróbálni, de inkább 2 ezerért egy pedikűr... Mert:
1. a sarkamon lévő - öhömmm - kissé masszívabb bőrkeményedésnek annyi volt mint halottnak a csók
2. én majdnem idegbajt kaptam a hámlás közben, vakargatni kellett a bőrt, nem jött le eléggé, pláne nem egyben... inkább morzsálódott
3. napokig kell várni, hogy befejezze a hámlást a fent említett morzsákkal.
4. bár krémeztem utána max. egy hétig volt hatásos, utána ugyanolyan rinocérosz bőrös lett a sarkam. :(
Összességében annak lehet jó, akinek különösebb bőrkeményedése nincsen, egyéb esetben hatásosabb gyorsabb szebb egy pedikűrre befizetni, és annak sokkal tovább meg is marad a hatása.

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2018. szeptember 7.

Kétszer próbáltam még tavaly, hát akkora puklit amit ez kihozott.... Azóta is visszatérő vendégem, ha olyan krém kerül az arcomra, amit nem szeretne a bőröm. -.-"
Mindazonáltal ez egy after shave, és mint olyan állítólag kiváló, a barátom évek óta csak ezt használja.