KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 15 vétel
Megnézem

Babé Pediatric Facial Moisturiser

Babé Pediatric Facial Moisturiser
2018. július 22.

Szerencsére csak kis mintát próbálgattam, mint kiderült az arcom nem tolerálja az alkoholt semmilyen formában a kencékben. Kár érte, mert jó kis hidratáló lenne, csak valahogy nem díjazom a pár órán belül előjövő fájdalmas, hatalmas, kinyomhatatlan puklikat, amiket hetekig tart utána eltüntetni. Mondjuk ahol nem hozott ki ilyesmit, ott jót tett, egy régebbi szintén nem múló száraz vörös foltot halványított. Nekem ez így egyes, sajnálom, pedig szeretem a márkát.

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel
2018. július 22.

UPDATE: második használatnál kb.10 óra után egy böhöm nagy szarv nőtt a homlokomra, több kisebb pattanás az arcomra. Másnapra jelentkezett még több, szóval egyértelműen katasztrófa ez a krém, a márka többi általam próbált termékével együtt. Kár. A marketing csodás, a beltartalom olyan 30 évvel ezelőtti vonalat követ, én meg amúgy is érzékeny bőrű vagyok szóval maradok a koreai/ordinary vonalon, ott sosem kell félnem, hogy egy új krém irritálni fog.
(Megvan a ludas: az alkoholtartalom irritál, de nagyon... Elég gáz, hogy a természetességet hirdetik, közben meg tele van az összes krémjük kb. többféle alkohollal. Hetekig tartott rendbe hoznom az arcom.)

Itteni vélemények alapján vettem meg. Háááát... az illata jó (erős) és sokáig tart, egészen kellemes. Valóban elkezdi becuppantani a bőr hamar. És akkor eddig tartott a pozitívum.
Felkenés után olyan érzés volt, mintha egy nylon zacskót húztam volna az arcomra, egyértelműen sok nekem ez nyárra (télen újra próbálkozom). Amúgy is az a 15ös fényvédelem ilyenkor kevés, télen talán elég. Kb. egy óra után elkezdett zsírosodni a homlokom, és ez eltartott reggelig, amikor is lemostam a szolidan tocsogó arcomról. Azután pedig amikor szemrevételeztem magam a tükörben, láthatóan kihozott valami egy pár nem gyulladt pattanást - vagy ez vagy a mangó nektár tonik, még nem tudjuk.
Kap egy esélyt még, addig 3 csillag, elismerve, hogy lehet ez jó krém, de nem biztos, hogy kompatibilisek vagyunk egymással.

Magister Products Sunny Bunny Naptej SPF15

Magister Products Sunny Bunny Naptej SPF15
2018. július 22.

Eddig nekem 3/0 a márka teljesítménye.
Ez a fényvédő tök szimpatikus volt, a kis kiszerelést rendeltem próbaképpen. A 15 faktor kevés, ha jól tudom európai szabályozás szerint 30 alatt nincs uvb védelem, tehát ez csak az uva ellen véd. Nembaj, cuki, pici, utazáshoz jó, az illata kellemes. Pár percig, aztán csak combos krémszaga van. Volt olyan elképzelésem, hogy jó lesz arcra, az állaga/beszívódása alapján ez áll is, sőt jól működik együtt az alapozó cseppjeimmel, kellemes viselet, nem zsírosít. Amiért mégsem jó az az, hogy pattanásokat okozott, és úgy általában belerondított a mostanában tiszta bőrképembe. Kicsit kipirosított foltokat, a kicsi puklik újra megjelentek, nőtt egy nagyobbacska is a homlokomra ilyesmi. Kap még esélyt, hátha... de van egy olyan érzésem, hogy kézkrémként fogja végezni. (Ami amúgy nem olyan nagy hülyeség, jól hidratál, sokáig elég, és még minimális fényvédő is van benne, csak hát erre picit drága ugyebár...)
-1 csillag, látható fehér réteget hagy, ami órák után sem tűnik el. Más fényvédő ilyet nem csinált. Konkrétan alkaron.

Rendeltetésszerű használatnál olyan szépen égtem le vele, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Az alkoholtartalom irritál mint a.... fene. Bazi nagy csalódás az egész márka.