vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 25 vétel
Megnézem

Scinic Iceland Water All In One Ampoule

Scinic Iceland Water All In One Ampoule
2019. február 9.

Lassan egy éve használom, és szinte még nem fogyott belőle, úgy sem, hogy kifolyva érkezett. Hűtőben tárolom, kisebb tégelybe szedve használom. Ez a legjobb nappali hidratáló, amit életemben próbáltam, úgy hogy egyáltalán nem látványos a hatása. Szépen csendben, hidratál, nem okoz göböt, mitesszert, csak kivasal és feltölt. Különösebben nem is ragacsos. Olyan mint a víz, kombinált bőrre kiváló. Nyárra szintén. Télen kell mellé hetente 1-1 testesebb krém, de anélkül is csodás.
Sajnálatos viszont, hogy már alig lehet találni, igaz nem mostanában fog elfogyni.

Elra Story Alpine Remedy Blooming Cream

Elra Story Alpine Remedy Blooming Cream
2019. február 9.

Ezt a krémet néha magában is használom, kellemes téli hidratáló, de pár nap után kicsit sok a kombinált bőrömnek. Ugyanakkor nyáron is tudom használni, akkor kifejezetten jól is esett. A cleansing water és a toner nálam a best, ez a krém hajlamos kicsit ragacsos maradni, ami nap közben zavar. Soha nem hallottam egyébként a márkáról, itt vettem egy mini kit-et tőlük és az agyam eldobtam, mennyire jók, sőt ár-érték arányban is megfelelőek. Igaz, hogy 5e Ft ez az 50 ml, viszont nagyon kevés elég belőle, én az 5 ml-s kiszerelést is hónapokig nyúztam. Nyilván takarékoskodtam, de ez nem is minden napra való, inkább ha extra törődés kell. Ők hárman a titkos fegyvereim, levarázsolják a pöttyöket, szarakat az ember fejéről egy nap alatt...

Elra Story Light Up Toner

Elra Story Light Up Toner
2019. február 9.

A cleansing waterrel és a krémmel együtt használom, a három együtt verhetetlen, ha valamivel szétbarmoltam az arcom. Egy éjszaka alatt levisznek mindent, legrosszabb esetben egy hét alatt. Kellemes az illata. Szerintem télen-nyáron ellennék a hármasukkal, ha nem imádnám a mindenféle kencét, csak ezeket használnám.
A cw és ez a leghatásosabb egyébként, a krémért annyira nem vagyok oda.

9 ÖSSZETEVŐ