KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vattacukor1990

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Melone Folyékony Krémszappan

Balea Melone Folyékony Krémszappan
2016. október 24.

A tusfürdőjével azonos a véleményem róla. Frissítő, kevésbé tartós dinnye illatú, jól tisztít, mégsem szárít. Kedvező áron juthatunk hozzá nagy mennyiséghez. A flakonja jól mutat, utántöltés céljára is használni fogom, ha kifogy majd.

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2016. október 24.

Nyáron előszeretettel használok gyümölcsös illatú tusfürdőket. Tavaly sajnos lemaradtam róla, viszont idén nyáron sikerült beszereznem belőle.
Kellemes, frissítő illata van, de nem tartós, a bőrömet nem szárítja. Ebben az árkategóriában kiváló tusfürdő.
A csomagolása pedig egy kis színt visz a fürdőszobába. A folyékony szappant is megvásároltam ebből az illatból.

Isana Young Rhubarb Body Cream Smoothie

Isana Young Rhubarb Body Cream Smoothie
2016. október 24.

Közepes hidratáló hatású testápoló, nyárra tökéletes volt, viszont ahogy jön a hidegebb idő, amikor szárazabb a bőröm és intenzívebb hidratálást igényel, már kevésnek érzem.
Enyhén zöld krémről van szó, amely nagyon hamar beszívódik, benne nagyon apró, ezüstös csillámok találhatóak. Utóbbi tulajdonsága megosztó lehet. Engem személy szerint nem zavar, hogy csillogást kölcsönöz a bőrömnek, de anélkül is meglennék.
A kellemes, nyárias rebarbaraillat használatkor igen intenzíven érezhető, később enyhül, ám tartósan megmarad a bőrön.