KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vattacukor1990

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Isana Warming Sugar Plum Duschgel

Isana Warming Sugar Plum Duschgel
2017. november 29.

Jelenleg ezt a tusfürdőt használom. Az ünnepek közeledtével szeretem kipróbálni a téli limitált kiadású termékeket. Az illata majdnem pont ugyanolyan, mint a The Body Shop havas szilva illatú termékei. Géles állagú tusfürdő kedvező áron.

Herbal Essences Hello Hydration Hajbalzsam

Herbal Essences Hello Hydration Hajbalzsam
2017. november 28.

Jó pár évvel ezelőtt használtam ezt a balzsamot a samponjával együtt, amíg el nem tűnt a boltok polcairól. Aztán nemrég megláttam a Müllerben, ráadásul akciósan, és vettem belőle a hozzátartozó samponnal együtt.
Már el is használtam őket és elmondhatom, hogy nagyon szép simává és fényessé tette a hajamat, nem zsírosodott tőle jobban, továbbra is elég volt 3 naponta hajat mosni. Az illata sem volt rossz, igaz egy kicsit műkókusz.
Azért nem vettem újra, mert az utóbbi időben internetről szerzem be a hajápolóimat.

Isana Joyful Dusche & Creme Tusfürdő

Isana Joyful Dusche & Creme Tusfürdő
2017. november 28.

Beszereztem egyet belőle, amíg kapható volt. Nem tudtam ellenállni a gyönyörű kék színének és az aranyos csomagolásának. Az illatába már annyira nem sikerült beleszeretnem. Ami még van belőle, elhasználom, de nem újravevős (nem is vehetném újra, mert limitált volt).

3 ÖSSZETEVŐ

Prunus Persica Nectarina Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen