KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vattacukor1990

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Oral-B Pro-Expert Clinic Line Szájvíz

Oral-B Pro-Expert Clinic Line Szájvíz
2017. szeptember 2.

Korábban már használtam más márkák szájvizeit, de vagy a bennük található alkohol vagy más összetevő nagyon marta, csípte a számat öblögetés közben.
Kipróbáltam ezt és nincs ilyen problémám. Fogmosás után szoktam alkalmazni hígítva. Kellemesen mentolos ízű. Most használom a második flakonnal.

Kérastase Cristalliste Hajápoló Pakolás

Kérastase Cristalliste Hajápoló Pakolás
2017. szeptember 1.

A samponjával együtt használom ezt a pakolást. Szép fényessé és simává teszi a hajamat. Segít abban is, hogy könnyedén ki tudom fésülni a hajamat.
Próbálok vele skótul bánni, hogy tovább kitartson, hiszen elég kevés mennyiséget kapunk elég magas áron.
Jó termék, az ára miatt mínusz 1 csillag.

Kerastase Bain Cristal Sampon

Kerastase Bain Cristal Sampon
2017. szeptember 1.

Sokáig fontolgattam, hogy megvegyem-e, hiszen nem egy olcsó termékről van szó. Megrendeltem végül internetről, literes kiszerelésben, mert extra hosszú hajam van és sok sampon kell rá.
Átlátszó, géles állagú samponról van szó, amely jól tisztít. Az illata kísértetiesen hasonlít az Elseve tükörfény samponra, csak kicsit enyhébb, de hajmosás után 2-3 napig érzem ezt is. Szép fényt ad a hajamnak, bár ez lehet, hogy inkább a hozzá tartozó hajpakolásnak köszönhető. Én is érzem, hogy kicsit szárít.
Az árához képest nem egy nagy durranás, többet reméltem tőle.