KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2018. június 22.

Rossmannban találtam rájuk 800 Ft-ért és nagyon beváltak. Pigmentált, krémes, matt, nem szárít, tartós!! Kell ennél több? :) Imádom!

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. június 22.

Még csak pár hete használom, de az esti (és néha reggeli) rutinom kötelező elemévé vált! Használata előtt nagyon jellemző volt a bőrömre, hogy az arcom közepén apró, fehér, "bőr alatti" mitesszerek éktelenkedtek, ritkán pedig megjelent egy-egy kisebb pattanás is. Sosem volt problémás a bőröm, de ez a kis csodaszer remekül karban tartja és sose volt még ennyire tiszta! :) Úgy vettem észre, hogy a zsírosodást is visszafogja, a nagy melegben sem kell csak max. 1x púdereznem a nap folyamán. Kicsit ragacsos felvitel után, de hamar elmúlik, előfordul, hogy sminkelek is rá és nincs vele semmi gond.

Bourjois Radiance Reveal Korrektor

Bourjois Radiance Reveal Korrektor
2018. május 8.

Az általam eddig próbált legjobb korrektor szem alá!! Nagyon jól hidratálja a vékony bőrt és csodás ragyogást biztosít! A fedése is egész jó, de bőrhibákra a Catrice camouflage folyékony korrektort szoktam használni. Sokkal üdébb lesz az arcom, ha reggelente ezt a terméket használom, imádom!

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2018. május 8.

Nyáron a kedvenc alapozóm! Könnyű a textúrája, gyenge-közepes fedést ad, ragyogóvá teszi a bőrt, de nem zsíros kinézetűvé! Az illatát és a pumpás kiszerelését kimondottan szeretem, nekem tartós egy hosszabb napon is, biztos, hogy újraveszem, ha elfogy a mostani!

A'pieu Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++

A'pieu Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++
2018. május 8.

Hihetetlen, hogy mennyire jó ez a fényvédő!! Én ebay-ről szoktam rendelni olyan 2800 Ft-ért. Az illata valami isteni, kissé citrusos. Felkenés után szinte azonnal beszívódik, egyáltalán nem lesz tőle fényes az arcom, napközben sem lesz olajos. Gyönyörűen lehet rá sminkelni és ami a legfontosabb, hogy nagyon jól véd a káros sugarak ellen! Előfordult, hogy 6 órát töltöttem a szabadban napon és az arcomon kívül nem kentem be máshol a ruhából kilógó testrészeim és bizony a karom szépen le is égett, de az arcom egyáltalán nem! Örök kedvenc, a többi változatát is ki fogom próbálni! :)

Revlon Colorburst Matte Balm

Revlon Colorburst Matte Balm
2018. május 8.

Nekem a 270-es Fiery bordós árnyalatban van meg, és imádom! Pigmentált, kellemesen matt, nem szárítja az ajkakat. A legkedveltebb tulajdonsága, hogy nagyon tartós, nem kenődik a nap során és szépen kopik. :) Sok terméket kapunk az áráért, nagyon sokáig elég és egy kis plusz, hogy mentolos és felkenés után kellemes bizsergő érzést nyújt.

Nivea Wild Raspberry & White Tea Testápoló Hab

Nivea Wild Raspberry & White Tea Testápoló Hab
2018. március 25.

Nem vártam sokat ettől a testápolótól, de a kíváncsiságom győzött, így a kosaramban landolt. Az illata nagyon tetszik, az az igazi Nivea illat egy kis extrával. Elég jól hidratál, sokáig érzem a hatását és kimondottan tetszik a habos állaga. Az egyetlen negatívum, hogy kicsit ragacsos marad a bőröm használat után.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. december 26.

Kedvenc drogériás szempillaspirálom! Szépen dúsít, hosszabbít és göndörít is. A nap folyamán nem potyog le a szemem alá és nem is kenődik el, tartós, könnyű lemosni és szép fekete.

The Body Shop Havas Szilva Testvaj

The Body Shop Havas Szilva Testvaj
2017. december 26.

Fantasztikus az illata, nem az a tipikus édes karácsonyi illat, hanem elegáns és kifinomult. Akár parfümnek is el tudnám képzelni. Nagyon puha lesz tőle a bőröm és sokáig érződik az illata, ami nagy plusz pont.

ColourPop Ultra Glossy Lip

ColourPop Ultra Glossy Lip
2017. december 26.

Nagyon pigmentált, krémes, tartós és hidratál is. Finder's Keepers árnyalatban van meg, ami egy rózsaszínes nude, tökéletes a mindennapokra.