KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Wild Raspberry & White Tea Testápoló Hab

Nivea Wild Raspberry & White Tea Testápoló Hab
2018. március 25.

Nem vártam sokat ettől a testápolótól, de a kíváncsiságom győzött, így a kosaramban landolt. Az illata nagyon tetszik, az az igazi Nivea illat egy kis extrával. Elég jól hidratál, sokáig érzem a hatását és kimondottan tetszik a habos állaga. Az egyetlen negatívum, hogy kicsit ragacsos marad a bőröm használat után.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. december 26.

Kedvenc drogériás szempillaspirálom! Szépen dúsít, hosszabbít és göndörít is. A nap folyamán nem potyog le a szemem alá és nem is kenődik el, tartós, könnyű lemosni és szép fekete.

The Body Shop Havas Szilva Testvaj

The Body Shop Havas Szilva Testvaj
2017. december 26.

Fantasztikus az illata, nem az a tipikus édes karácsonyi illat, hanem elegáns és kifinomult. Akár parfümnek is el tudnám képzelni. Nagyon puha lesz tőle a bőröm és sokáig érződik az illata, ami nagy plusz pont.

ColourPop Ultra Glossy Lip

ColourPop Ultra Glossy Lip
2017. december 26.

Nagyon pigmentált, krémes, tartós és hidratál is. Finder's Keepers árnyalatban van meg, ami egy rózsaszínes nude, tökéletes a mindennapokra.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2017. december 26.

A kedvenc parfümöm! Kifújáskor rajtam először a sós, tengeri illatjegyek érződnek, utána viszont egyre édesebbé válik. Az én bőrömön extra tartós, a nap végén is érzem, a ruhákon pedig hetekig megmarad az illata. Szerintem nagyon különleges illat, nem az a tipikus virágos-gyümölcsös... Sok bókot is kaptam, hogy nagyon jó a parfümöm. :) Két év alatt használtam el 50 ml-t mert nagyon kevés is elég belőle és nem minden nap ezt használtam. Újravevős!

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20
2017. december 26.

Az első használatkor nem győzött meg annyira, de adtam neki még egy esélyt és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon szeretem! Tetszik a híg állaga és az aplikátora is. A fedése nem a legjobb, de nagyon tartós, nem fényesedik át és tényleg láthatatlan. :)

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater
2017. december 26.

Egyszerűen imádom! Pár hete használom csak, de a napi rutinom része, és az is marad az tuti. Nagyon jól hidratál, sokszor nem is használok más hidratálót csak ezt és bőven elég a hidegebb időben is. Smink alá szoktam fújni, vagy nap közben frissítem fel vele az arcom. Az illata isteni rózsás! :)

Balea Professional Winter Protect Shampoo

Balea Professional Winter Protect Shampoo
2017. december 26.

Nekem bevált ez a sampon. Úgy vettem észre, hogy kellően hidratálja a hajam anélkül, hogy elnehezítené vagy zsírosítaná. Az illata is tetszik, és olyan "extra tiszta fejbőr" érzésem van a használata után. Nem a legjobb sampon amit valaha próbáltam, de ennyi pénzért nagyon jó!

2017. március 14.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. március 14.

Ez a kedvenc nappali arckrémem. Az illata valami csodás, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön és szépen lehet rá sminkelni. Semmiféle problémát nem okozott, a bőröm kimondottan szereti, az ennél nehezebb krémeket nem tudnám magamra kenni nappalra, max. éjszakára. A hidratáló képességével is meg vagyok elégedve, megy neki az 5 csillag! :)