KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

s-he stylezone Lippenstift Perfect Matt

s-he stylezone Lippenstift Perfect Matt
2018. szeptember 12.

Kedvenc rúzsaim közé tartozik, tartós, pigmentált, nem szárít, jó az illata, szépen kopik, pénztárca barát és gyönyörű színekben kapható. Ennyi :)

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2018. szeptember 12.

Összességében nagyon szeretem ezt a primert, a sminket tényleg tartósabbá teszi és nem fényesedik ki olyan hamar a bőröm mint nélküle. Baba popsi puhává varázsolja a bőrömet és mintha a pórusaim méretét is csökkentené. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég lesz. Egyedül a szagát nem szeretem... :(

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2018. augusztus 30.

Nagyon szeretem, 03 és 07-es árnyalatokban van meg. Nagyon tartós, szép matt hatású viszont ha egymás utáni napokon használom, akkor egy kicsit szárít. Én is a Müllerben vettem őket féláron 425 Ft-ért, de teljes áron is nagyon megéri szerintem!! Tökéletes hétköznapi rúzsok, nem kell csodát várni tőlük!

Essence Matt Love Ajakfény

Essence Matt Love Ajakfény
2018. augusztus 30.

Imádom! 02 sweet frosting árnyalatban van meg (fényes verzió) és a tökéletes nude szín. Egyáltalán nem szárít, isteni kakaóvajas az illata és nagyon pigmentált is. Annak ellenére, hogy fényes a finishe nem mászkál el az ajkakról, de nem is olyan tartós azért.

Essence Strobing Highlighter Stick

Essence Strobing Highlighter Stick
2018. augusztus 30.

Mindkét árnyalat megvan és szeretem őket. Szép fénye van, felvitelkor nem szedi le az alapozót és rajtam nagyon tartós is. A por állagú termékek hamar lekopnak a bőrömről, de ez még este is ugyanúgy látszik. :) Egyedüli problémám vele, hogy tényleg csillámos egy kicsit.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. július 24.

A legtökéletesebb bronzosító amit valaha használtam! Még mindig óriási a hype körülötte, de nem véletlenül. Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, gyönyörűen eldolgozható és a színe se nem túl narancsos, se nem szürkés. Kicsit drágább termék, de megéri mert nagyon sokáig elég lesz!! :)

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2018. június 22.

Rossmannban találtam rájuk 800 Ft-ért és nagyon beváltak. Pigmentált, krémes, matt, nem szárít, tartós!! Kell ennél több? :) Imádom!

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. június 22.

Még csak pár hete használom, de az esti (és néha reggeli) rutinom kötelező elemévé vált! Használata előtt nagyon jellemző volt a bőrömre, hogy az arcom közepén apró, fehér, "bőr alatti" mitesszerek éktelenkedtek, ritkán pedig megjelent egy-egy kisebb pattanás is. Sosem volt problémás a bőröm, de ez a kis csodaszer remekül karban tartja és sose volt még ennyire tiszta! :) Úgy vettem észre, hogy a zsírosodást is visszafogja, a nagy melegben sem kell csak max. 1x púdereznem a nap folyamán. Kicsit ragacsos felvitel után, de hamar elmúlik, előfordul, hogy sminkelek is rá és nincs vele semmi gond.

Bourjois Radiance Reveal Korrektor

Bourjois Radiance Reveal Korrektor
2018. május 8.

Az általam eddig próbált legjobb korrektor szem alá!! Nagyon jól hidratálja a vékony bőrt és csodás ragyogást biztosít! A fedése is egész jó, de bőrhibákra a Catrice camouflage folyékony korrektort szoktam használni. Sokkal üdébb lesz az arcom, ha reggelente ezt a terméket használom, imádom!

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2018. május 8.

Nyáron a kedvenc alapozóm! Könnyű a textúrája, gyenge-közepes fedést ad, ragyogóvá teszi a bőrt, de nem zsíros kinézetűvé! Az illatát és a pumpás kiszerelését kimondottan szeretem, nekem tartós egy hosszabb napon is, biztos, hogy újraveszem, ha elfogy a mostani!