VelvetTeddy91

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bourjois Volume Glamour Ultra Black Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Black Szempillaspirál
2018. május 22.

Nem emel, a göndörítővel megemelt pillákat nem tartja meg, viszont szép a színe és szétválasztja a pillákat, kicsit dúsít. Viszont sajnos 1 csillagot kell adnom, ugyanis letörte a szempillámat egy helyen. Csak erre a spirálra tudom fogni, ugyanis soha nem történt még hasonló, pedig számtalan spirált próbáltam már és göndörítőt is régóta használok, és soha nem volt semmi gond. Elkezdtem használni ezt a spirált, és pár nap múlva letörtek egy helyen, szóval most olyan egy pár mm-es szakaszon a pillám, mintha kirágta volna a moly. :( :D

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. május 22.

2018. 04.16. Nem értek egyet a sok negatív véleménnyel, nekem nagyon tetszik ez a spirál. Szépen szétválasztja a pillákat, látványos a hatása, nem pereg, nem kenődik, és mellegleg az illata is jó (engem inkább háztartási kekszre emlékeztet, mintsem kókuszra). Egyetlen hátránya, hogy lassan szárad, de éppen emiatt jól építhető is. Ha nem szárad be hamar, nem "őrül meg" pár hét alatt, akkor marad az 5*. :)

Update 2018.05.22.: Jelentem, azóta sem őrült meg a spirál, sőt, ahogy kicsit már elkezdett száradni, és még jobb lett. :)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. április 25.

Hát, elért engem is a Mac rúzs mánia. Megvettem az elsőt még tavaly, és elindultam a lejtőn. Az alábbi finisheket próbáltam: frost, matte, amplified, satin
Talán a satin a kedvencem. :) Az összes viszonylag tartós, kivéve az amplified, ami hajlamos középen "felázni", az ajkam kontúrjánál pedig néha csúnyán felgyülemlik, szóval ajánlom, hogy ecsettel vigyétek fel, vagy legalább ujjal dolgozzátok el egy kicsit, ha véletlenül sokat vittetek fel.

Ezek az árnyalatok vannak meg (olyan sorrendben írom, ahogy vettem őket):

Angel (frost): Nagyon szép, csillámos halványrózsaszín, jól kihasználható.

Velvet Teddy (matte): Szerintem nem kell bemutatnom, szinte minden alkalomhoz illő darab. Rajtam egyáltalán nem nude, eléggé sötét és feltűnő, mivel nagyon fehér bőröm van.

Mehr (matte): Rajtam csodaszép, mályvásba hajló élénkrózsaszín.

Vegas Volt (amplified): Bohókás, narancsos-korallos szín, tökéletes tavaszra/nyárra.

MAC red (satin): Számomra ő a tökéletes piros, csodálatos meggy.

Retro (satin): Hétköznap is viselhető téglás-pirosas szín, elég dögös. :)

Kinda Sexy (matte): Csodaszép barackos nude, mostanság, így tavasszal az egyik legnagyobb kedvencem.