KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

victoriakokai

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2018. december 25.

Imádom az illatát, szépen eldolgozható, pont jó árnyalat a bőrszínemhez (toffee chocolate).

MAC Fix+

MAC Fix+

Túlárazott.
Szeretem, mert gyönyörű, természetes hatású lesz az arcom, miután fújok rá, de ugyanilyen hatást lehet elérni más (pl.: catrice) fixálókkal is, de azokkal tényleg tartósabb lesz a smink, ezzel viszont még hamarabb kopik. Smink imádok/gyűjtők körében alapdarabnak számít (főként ezért vettem meg), shimmer szemhéjpúderek intenzitásának felerősítéséhez használom, arra nagyon jó.
Újravevős? Lehet.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2018. december 25.

Nagyon szeretem, szépen fed (közepes, de építhető). Természetesebb hatású, mint a többi drugstore alapozó, amiket használtam, ebben a kategóriában magasan a kedvencem lett. Két hete vettem újra a téli árnyalatom és megváltozott valami az formulában, mert már nem fed annyira, mint az előző évi, amiben még egy picike volt, így össze tudtam őket hasonlítani.
Összeségében nagyon szeretem, legalább 5x újravettem, ezután már a highend alapozók jönnek a listámon.
4 csillag a tartósság (mivel nem sokáig marad fent) és a formula változása miatt.