KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Victory13

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub
2019. január 10.

Az eddigi legjobb bolti arcradír amit eddig próbáltam. Sosem szerettem a túl kicsi szemcsés radírokat, mert úgy éreztem hogy semmit nem csinálnak a bőrömmel. Szerencsére ezzel nincs ilyen problémám, rendesen radítozza a bőröm. ( talán érzékeny bőrűeknek ez kicsit túl sok is lenne) Használat után tényleg hagy egy réteget a bőrön, de én ezt kifejezetten szeretem. Korábban próbáltam egy mintát a kakaóvajas változatából, és az talán kicsit jobban tetszett. Sokkal finomabb volt az illata, és tényleg hidratálta a bőröm. De radírozó hatásában ez sem marad alul. Az árát elég borsosnak tartom. Ennyi pénzért bármennyire jó, nekem nem éri meg. Én még glamour napok alkalmával vettem, és így viszont nekem megéri. Mindenképpen újraveszem, viszont akkor inkább a kakaóvajas változatát.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. január 10.

Az egyik legjobb alapozóm. Imádom, hogy nem csak a szín sötétségét tudom kiválasztani, hanem meleg és hideg árnyalatok közül is tudok válogatni. A finishe is tökéletes. Nem túl fényes, de nem is szupermatt. A tartósságával is meg vagyok elégedve. A nap végére egyedül az orrom környékén szokott lekopni, ha orrfújósabb időszakban vagyok.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2017. augusztus 29.

Imádom! Első sorban ajakápolóként vettem meg, de amikor láttam hogy a herpeszre is jó hatással van, pláne megörültem. Abszolút azt adja, amit ígér. Jól hidratál, én kedvelem a mentolos illatát is. A kissé bizsergető, hűsítő érzés még extrán jó is, amikor nagyon ki van száradva a szám. Főleg esténként szoktam használni, mert nekem nem szívódik be teljesen. még reggel is szoktam érezni, hogy az ajkamon van, de ez egyáltalán nem zavaró. Amiben már kevésbé bíztam, az a herpesz ellenes hatása, de szerencsére erre is bevált. Lassan egy éve használom, és azóta nem volt herpeszem, pedig korábban nagyon gyakran előjött.