KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

VikiM1987

Regisztráció dátuma: 2017. július 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Ho-Yeon Majesty Soap

Ho-Yeon Majesty Soap
2018. június 9.

Szuper kis szappan,rendszeresen újraveszem,fürdéshez is használom.Nem okoz irritációt és nem szárítja a bőrt.Pár percig a bőrön hagyva valóban kíméletesen hámlaszt.Nagyon tuti az illata!

Updite: Azota más szappanokat is kipróbáltam, többek között a sulwhasoo híres gyógynövényes szappanját is.Hát nekem az sem volt olyan jó mint ez,visszatértem hozzá.
Számomra egyedül ettől a szappantól nem húzódik a bőröm.Csodálatos! 💖💖💖

IOPE Derma Repair BB Cream SPF39

IOPE Derma Repair BB Cream SPF39
2018. április 19.

Nagyon szeretem,számomra a tökéletes bb. Nem ül bele a pórusokba,és ráncokba,szép baba arcot csinál.A fedése közepes.A gyönyörű összetevő lista miatt maradok is ennél a terméknél.

Beauty of Joseon Dynasty Cream

Beauty of Joseon Dynasty Cream
2018. március 27.

Korea egyik kedvenc krémje jelenleg.A csomagolás gyönyörűséges,mint egy történelmi kdrámában....egy apró kis kanál is van hozzá,amivel higénikusan belenyúlhatunk a krémbe.Rendkívül illatos,ez eleinte nem tetszett,de mostanra megszerettem.Nagyon nagyon nagyon selymes lesz tőle a bőr,világosítja a sötét foltokat,de a legkomolyabb amit reggel látok a tükörben.Totál porcelán arcot csinál!Eddigi legjobb hidratáló cuccom!Állagra olyasmi mint a csiganyákos krémek,nagyos testes krém,nyárra lehet sok lenne,de most télen tökéletes.Ebayről egyszerűen rendelhető.

6 ÖSSZETEVŐ