KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vikkiii

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

H&M Korrekciós Sminkalap

H&M Korrekciós Sminkalap
2017. december 20.

A zöld árnyalatot vettem meg pár napja az orrom és szám körüli pirosas területek ellensúlyozására. Ezeken a területeken igen száraz a bőröm, valamit sok primer kihangsúlyozza az amúgy alig látható nevetőráncaimat. Szérum és hidtatáló krém fölé dolgoztam be beauty blenderrel. Nekem nagyon bevált, matt finish, mégsem szárít, nem mászik el egyáltalán, nem fénylik át a T-zónában, nem ül meg a ráncokban. Ma kipróbáltam alapozó nélkül, egy kis korrektorral, púderrel, és most este is tökéletes bőrképet ad. Mivel nincs sok bőrhibám, nekem nagyon sokáig elég lesz. Tartós használat után update-elem majd a véleményem.

Naturland Unguentum Nasale Fo.No Vii. Orrkenőcs

Naturland Unguentum Nasale Fo.No Vii. Orrkenőcs
2017. december 20.

Imádom! Tényleg csodaszer, segít az orrduguláson, rendbeszedi a kisebesedett orrot, nem csíp. Ha időben kezden használni, mielőtt kidörzsölné a zsepi azborrom, akkor meg is előzi azt. Télen kötelező kellék nálam.

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2017. december 10.

Nagyon szeretem, már szerintem a 6.-at veszem. Természetes hatást lehet elérni vele, a színe nagyon jó, tartós, egyáltalán nem kenődik, fakul, sokáig elég. Én kimondottan szeretem, hogy kicsit beszínezi a bőrt, másnap könnyebb megrajzolni a szemöldök vonalát. Ha megyek strandra, akkor előző nap éjszakára kihúzom vele a szemöldököm, reggel lemosom, és természetes, mégis kicsit definiált szemöldökkel mehetek úszni. Amíg meg nem szűnik, ezt fogom használni.