KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

violavoncydonia

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence I Love Extreme Curl & Volume Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Curl & Volume Szempillaspirál
2018. október 13.

Nagyon hosszú és viszonylag sűrű pilláim vannak, de ettől függetlenül kifestésük nélkül nem látványosak. Minden 3. hónapban más spirált használok mert egyik sem tetszik eléggé. régen haználtam Lancome-okat meg Mac-et de már sajnálom rá a pénzt. Egy hete vettem ezt a spirált a Müllerben, ahol az Essence pultnál SEMMIBŐL nincs Tester. Nem is akarnék kipróbálni semmit, de legalább a kefét szeretem megnézni, meg a festék állagát. Hát nem tudtam, ezért mivel egy értékelés sem volt róla sehol a neten, gondoltam milyen izgi, megprónálom. A csomagolásán azt ígéri, hogy liftingeli- tehát felemeli apillák ívét. Csodák csodájára valóban ez történik. Mintha egy suhintással göndörítve és festve lennének a pilláim, a szemöldökömet csikizik! A keféje hatttttttallmas és furi de nekem tetszik, kicsit bénázom vele néha és nem a legtartósabb a világon de azért szuper.

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2018. október 13.

Itt olvastam róla, az az igazság, hogy alapozó téren elég sznob vagyok és szeretem a luxusminőségű termékeket. Rengeteget szenvedek a tökéletes szín és textúra megtalálásával, és ahogy telik az idő rájöttem, hogy kifejezetten előnytelen a matt finish az arcomon, főleg ha teljes fedésű. Ezért kerestem valami egészségesen csillogó közepes fedést biztosító terméket és amint megtaláltam vettem is belőle. Esküszöm, hogy olyan hatalmas a különbség, ha ezt viselem sokkal szebb rajtam a smink és mindenki megdícsérte a bőrömet. Nyáron a Perricone MD No foundation foundation serum-ját használtam de télre picit sötét és ahogy jönnek a pattik, száraz foltok, pirosodás a szél miatt már nem elég. de hurrá, van essennce fresh&fit.

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal
2018. október 9.

Az átlag ajakápolóknál sokkal jobb, hidratál, nem annyira mint a körömvirágos alverde, de nekem tetszik, az illata play-doh gyurmara emlékeztet, állaga nagyon tömör zsíros, éjszakára is szeretem használni.

1 MÁRKA