KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

violetti

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2018. szeptember 18.

A Maybelline hasonló terméke után vettem, mert ki akartam próbálni valami újat, de elsőre csalódás volt, mert zsírosabb az állaga (ez főleg nyáron jelentett problémát). Viszont extrém sokáig bírja, nem emlékszem már, hogy mikor vettem, de közelíthetek a második évhez. Az ecset hamarabb tönkre fog menni, mint hogy elfogy a festék, de rendszeres tisztítással ki lehet tolni az élettartamát. Hozzá lehet szokni a festék "csíkozásához" is, de valóban macerás, ilyen problémám nem volt a Maybellinenél, ezért valószínűleg azt fogom újravenni.

Holika Holika Golden Monkey Glamour Lip 3-Step Kit

Holika Holika Golden Monkey Glamour Lip 3-Step Kit
2018. szeptember 13.

Nagyon kis cukika volt, főleg mikor megláttam a leárazást rajta, így adtam neki egy lehetőséget, de már most szeretném leszögezni, hogy nem éri meg az árát. Próbáltam úgy használni, hogy ne csak egy alkalomról szóljon, meglátjuk mi lesz belőle. Az első lépésként használatos radírozó kendőcske például tuti kiszárad 1 nap után meg higéniai szempontból sem lenne érdemes újra bevetni. A géles ajakmaszknak még van esélye a túlélésre, de a harmadik lépésként használt mézes ajakápolóból csak minimális kellett és hatásra sem volt rossz, szóval többször is bevethető. Kegyelem kettes.

Lirene 14 Napos Anti-Cellulitisz Kezelés

Lirene 14 Napos Anti-Cellulitisz Kezelés
2018. szeptember 13.

900 forint körül vettem meg mert le volt árazva. Alapvetően nem hiszek az ilyen kencékben, mert a probléma forrása testen belül keresendő, de kiegészítésnek jó lehet és szerintem az is. 1 hete használom, de már a 3. nap környékén vékonyabbnak éreztem a lábam, ami nem is volt a tervem, mert a narancsbőr eltávolítása miatt vettem, de ám legyen! :D Mindkét krémet legalább 1 órán keresztül érzem felkenés után, de az esti melegítő erőteljesebb. Mint ha leégett volna a combom és követelne valami hideg testápolót, de mikor megérintem, akkor nincs az a forróság, mint nyáron, mert ez csak belülről fűt. Érdekes élmény, viszont a narancsbőrt nem látom múlni.