KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

wdorika

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2018. december 28.

Egy hónapja használom, nagyon tetszik. Könnyed állaga van, KAP szivaccsal szoktam felvinni, és nagyon szépen eldolgozható. Az 1R/1C ivory rose annyira illik a bőröm színéhez, hogy korrektort sem kell használnom a szemem alá. Mondjuk nincsenek nagyon sötét karikáim, csak éppenhogy valami, de azt szépen elfedi. Szeretem, hogy nem ül be a finom ráncokba. Építhető is, bár nekem két rétegben már erősen szárítja a bőrömet. Persze egyébként is becsületesen alá kell hidratálni, mert úgy gondolom, egy bizonyos kor után a száraz foltok nagyon látványosak. Összességében meg vagyok vele elégedve, mert a fedése nem maszkos, inkább közepes. De miután nincsenek nagyon látványos bőrhibák az arcomon, ezért nekem így tökéletes.

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset
2018. november 27.

Kifejezetten tömött, sűrű szálú ecset. Folyékony alapozó felvitelére tökéletes, nagyon szépen el lehet vele egyengetni a terméket. Már egy fél éve ezt használom, nekem nem hullik egyáltalán, tisztításkor sem. Szeretek magyar márkákat vásárolni/használni, főleg, ha highend márkákkal veszik fel a versenyt. Mint például a KAP ecsetek.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2018. október 25.

Szintén glamouros szerzemény, nagyon régóta keresek bb vagy cc krémet. Sajnálom, de le kell pontoznom, pedig az első felkenéskor nagyon tetszett, nagyon finom az állaga és jól el lehet dolgozni. És a pozitívumok sora itt véget is ér. Nagyon átfényesedik alatta a bőr rövid idő múlva átpúderezve is (egyéb alapozó pedig kiemeli a száraz foltjaimat), beül a ráncokba, primerrel sem jobb a helyzet, és ami a fő: gyulladt piros pattanásokat okozott az orcáimon. Háromszor futottam neki, minden alkalommal megvártam, míg elmúlnak a patik, de újra megtörtént, így nem kísérlétezem vele tovább. Kuka.