KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

WednesdayAddams

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2018. október 29.

A Helia-D aszús hidratálóját imádom a hidegebb időre, de kezdtem kicsit ráunni az illatára, így végül most ő jött velem haza.
Nem bántam meg, benne se kellett csalódnom, remekül teszi mindazt, amit egy hidratálótól elvárok, azaz jól hidratál, ugyanakkor nem zsírosit és nem okoz pattanásokat. Sminkelni is remekül lehet rá, nagyobb mennyiségben egy picit ragacsossá teszi az arcot, amibe aztán gyönyörűen beletapad az alapozó, így egyfajta primer szerepet is betölthet, elsősorban a benne található glicerin miatt. Normál mennyiségben használva finom puha, sima felületet kapunk, amin aztán nagyon szépen mutat a smink.
Kisimítja, feltölti az arcomat, és nagyon hamar beszívódik, ami nekem a reggeli rohanásban nagyon fontos. Az illatát is szeretem, olyan semleges "tisztaság" illat, számomra kellemes.
Emellett hihetetlen kedvező az ára is, a csomagolása viszont szerintem nagyon igényes, mint minden Helia-D terméké, tetszik ez a strapabíró kis üvegtégelyecske. Mindenképpen újraveszem, egyértelműen ötös.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. október 27.

Mint mindegyik Hair Food ez is remekül teszi a dolgát, fényes, puha és illatos hajat eredményez a következő hajmosásig, mindezt a haj elnehezítése nélkül.
Egyedül az illata miatt nem fogom újravenni, szerintem a banános és a papayás verziónak sokkal jobb illata van, de emiatt nem vonok le tőle pontot, mert ez egyéni ízlés kérdése.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. október 27.

Az összes Hair Food közül a legnagyobb kedvencem, leginkább az illata miatt, ugyanis bár kipróbáltam a Papayás és a Makadámiás változatot is, de én nem érzek különbséget a hatásukban, mindegyiktől finom puha, illatos és fényes lesz a hajam. Úgy érzem valóban táplálják a hajamat, ellentétben sok más pakolással, amiknél a szilikon miatt ugyan kezdetben puhább a hajam, mint ennél, de aztán két nap után újra ugyanolyan száraz és sprőd, mintha nem is használtam volna.
Ezt csak úgy issza befelé a hajam, és utána tényleg finom puha és táplált a következő hajmosásig. Jó névválasztás volt a Hair Food, ez a termék tényleg pontosan azt is teszi, amit a neve ígér. :)
Jelenleg a Makadámiás verziót nyúzom, de ha elfogyott visszatérek ehhez szerintem. Az illata egyébként nem az az erős, tolakodó műbanán, hanem inkább mint valami banános süti, oda meg vissza vagyok érte teljesen. ❤