KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

WednesdayAddams

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Eyebrow Gel

NYX Eyebrow Gel
2018. október 21.

Három szál szemöldököm van és az is szőke, magyarul nem látszik belőle semmi (a természetes szőke haj átka...). Ha nincs megrajzolva olyan vagyok mint egy leukémiás, szóval nagyon sokáig gondolkoztam rajta, hogy kitetováltatom (nem csíkban - pfej -, hanem microbladinggel), mert olyan nehéz volt rá olyan terméket találni amivel természetesen, tartósan és legfőképp gyorsan meg tudom rajzolni, de jelentem, megtaláltam! Gyorsan szárad, gyönyörűen fixálja azt a két szálat ami van, és iszonyatosan tartós, és tényleg vízálló, már strandoltam is vele és meg se moccant. Blonde árnyalatban használom ami nagyon jól megy a szőke hajamhoz, illetve akkor is tökéletes, mikor pasztell hercegnőként nyomom, mint például most is. Egyérteműen ötös.

Update: Tavaly nyáron beszereztem az ABH Dipbrow Pomadet, mert a 40 fokos melegben már nem teljesített annyira jól, nem kenődött el látványosan, de éppen annyira, hogy engem már zavarjon. Továbbra is nagyon jó terméknek tartom, bár az ABH-val nem veszi fel a versenyt, és akinek nincs zsíros bőre, mint nekem, annak tökéletes lehet. Egyetlen baja, hogy nekem nagyon hamar beszáradt, pedig mindig rendesen visszazártam a tubust.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2018. október 21.

Annyira imádom, hogy ma reggel jöttem rá, hogy tegnap sikeresen elhagytam, de már megrendeltem újra, hogy minél kevesebb időt kelljen az én drágaszágom nélkül töltenem.
Az előzőt tavaly nyáron rendeltem meg Blonde színben, mikor is annyira meleg volt, hogy az én zsíros bőrömön semmilyen szemöldök termék nem akart fent maradni. Első használatra szerelem volt, a legbrutálabb, zsírosabb-izzadtabb arcon is gond nélkül fent marad egész nap, tökéletesen rögzíti a szemöldököt, és tényleg természetes hatást is el lehet érni vele még nekem is, akinek három szál szemöldöke van a két szeme fölött összesen.
Azóta hajszínt is váltottam, egyre inkább a vörös felé tendálok a szőke helyett, de a Blonde árnylatot így is tökéletesen tudtam használni, csak fölémentem egy vörösesbarna szemhéjpúderrel, és pont a megfelelő árnyalatot kaptam. Szóval aki gyakran váltogatja a hajszínét, annak a Blonde vagy Taupe színt javaslom beszerezni, ezek színét nagyon egyszerű így az aktuális árnyalathoz igazítani.
Az ára elsőre borsosnak tűnik, de így majdnem másfél év után is egy félig tele tégelyecskét sikerült elhagynom, és tényleg kivált minden más szemöldökterméket is, amit előtte használtam (fixáló zselé, stb.) és ilyen hosszú idő alatt sem száradt be egyáltalán. Most a vörös hajamhoz kíváncsiságból az Auburn árnyalatot rendeltem meg, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy azt is imádni fogom, de ha lesz valami észrevételem vele kapcsolatban, akkor majd updatelek.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2018. október 8.

Furcsa a kapcsolatunk, ugyanis a legjobb szó, amivel le tudom írni ezt a pakolást, az a kellemes. Semmit nem csinál a bőrömmel hosszútávon, heti több használattal sem, de mégis szeretem, ugyanis nagyon finom az illata és élmény használni.
Nem lesz tőle kevesebb pattanásom és mitesszerem, de lemosás után hihetetlen puha, hidratált és selymes az arcom tőle, amire aztán gyönyörűen lehet sminkelni, és a zsírosodást is visszafogja picit, de csak arra a napra, amikor használtam. Mintha a pirosságot is csillapítaná kicsit. Így én őt főként események, randik előtt szoktam bevetni, és így nagyon jól teljesít. Nem csodaszer, de egy nagyon jó kis last-minute maszkról van szó, szeretem.