WednesdayAddams

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Studio Lash Happy Brow Szemöldök Zselé

Miss Sporty Studio Lash Happy Brow Szemöldök Zselé
2019. február 20.

Nagyon szeretem, bár fixálni valóban nem fixál, de nekem nem is arra kell. Az ABH Dipbrow Pomade-je után használom, arra hogy kicsit szálazottabb, ternészetesebb hatású legyen a szemöldököm, és arra teljesen megfelel. Nekem a keféje se túl nagy, könnyen tudok vele dolgozni.
A szín is telitalálat számomra (Blonde), mivel inkább mondanám vörös árnyalatnak, mintsem szőkének, így nagyon jól passzol a vörösesszőke hajamhoz.
Ha elfogy újra fogom venni.

Dermofil Arctisztító

Dermofil Arctisztító
2019. január 14.

Imádom. Egy tubussal már elhasználtam belőle, de nem is tervezek váltani, mintha pont az én bőrömre találták volna ki.
Nagyon zsíros, mitesszerekre, pattanásokra és nagyon durván gyulladt aknékra is hajlamos bőröm van, és ez az arclemosó nagyon jól együttműködik vele. Szépen tisztít, mattít, és a gyulladásokat is leviszi valamennyire. Megnyugtatja a bőröm, és összességében sokkal egységesebb a bőrképem mióta használom. A radírozó szemcséktől az elején kicsit féltem, de nem kellett volna, egyáltalán nem bántják a bőrömet, nem túl sok neki.
Jár neki az öt csillag, szeretem.

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit
2018. december 30.

Nagyon szeretem, általában utazáskor használom, vagy ha gyorsan el akarok készülni, mert elég kis kompakt, szinte minden megvan benne ami kell.
Ultra fair árnyalatban van meg, a bronzosítóját nagyon szeretem, nem túl narancssárga, szépen el lehet dolgozni, tartós. A highlighter is egy jól sikerült darab, hófehér bőrre tényleg tökéletes, nem túl csillámos, lehet vele visszafogottabb és erősebb hatást is elérni.
A trió leggyengébb tagja egyértelműen a pirosító, szerintem ebbe a hármasba sokkal jobban passzolt volna egy matt szín, emellett nem is túl pigmentált, inkább csak fényt visz az arcomra mintsem színt, így én őt inkább blushtoppernek szoktam használni, ha valamelyik matt pirosítóm fel akarom dobni kicsit, illetve szemfestékként is elég jól működik no-makeup makeuphoz, a rózsaszínessége miatt gyönyörűen kiemeli a kék szemeimet.
Szeretem, de mivel külön hurcolnom kell még magammal másik pirosítót is mellé, így funkcióját számomra nem teljesen látja el, emiatt csak 4 csillag.