KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wehler

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lovely Mousse Matte Ajakrúzs

Lovely Mousse Matte Ajakrúzs
2018. augusztus 17.

Matt, sötét nude, tartós, de nem szárító rúzst kerestem. A folyékony rúzsokat nem szeretem használni hétköznapokon, mert a lemosással bajlódni kell, ha igazítani szükséges. A 2-es árnyalat telitalálat kreol bőrhöz! :)

Update: Megvettem az 5-öst is, ami egy hideg meggy szín. Nőies, feltűnő, nagyon feldobja az arcom, a fogaim hófehérnek tűnnek.

Essence Prismatic Hololighter Stick

Essence Prismatic Hololighter Stick
2018. július 30.

Imádom a kék-lila-ezüst csillogást. Nagyon tartós rajtam, néha keverem egy rózsaszínes highlighterrel. (Mikor megvettem persze, hogy még a boltba menni is fel kellett kennem, el is túloztam. Barátom első kérdése: Ott miért más színű az arcod?........ Áh szóval jól látszik? Kék nedves hatást akartam elérni! Ő meg csak húzta egyre feljebb a szemöldökét, de inkább meg sem próbálta értelmezni a szavakat. :D )
-1* mert pici a stick.

Catrice The.Dewy.Routine. The.Dewy.Drops

Catrice The.Dewy.Routine. The.Dewy.Drops
2018. július 25.

Tesztert (többször khhm) próbáltam, a jeges-kékes-lilás árnyalat egyszerűűűűen gyönyörű! A bronzos túl pirosas, fémes, a rose egyedül ami hétköznapokra viselhető, mert nagyon enyhe színe van. Az árát nem éri meg véleményem szerint, mert túl folyós és mire eldolgozza az ember (én a kézfejemen) alig látható belőle valami. De! A kéket, ha ajándékba kapnám, vagy kiárusításon rábukkannék, akkor mindennap becsszó kenném a kezemre és gyönyörködnék benne :D

1 MÁRKA