KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wey1122

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Shiseido Bio-Performance Advanced Super Revitalizing Cream

Shiseido Bio-Performance Advanced Super Revitalizing Cream
2018. november 19.

Update:2018.11.19 Ùjravettem,màr a màsodik üveg vègèrè èrek lassan a 3.a szekrènybe ül ès vàrja,hogy sorra kerüljön! Mèg nincsennek ràncaim,megelőzèsbe hiszek!Ez a krèm nagyon jòl hidratàl,nem okoz pattanàsokat,bőrömet hidratàlja ès reggelre puha kipihent arccal èbredek.Èn csak èjszakàra hasznàlom,nappalra azèrt talàn sok lenne meg hàt fènyvèdő sincs benne! Tègelye nehèz üveg, illata sem tolakodò!Kevès dolgot szoktam ùjravenni,de ő ilyen!Idősödő,normàl vegyes bőrre tökèletes!
Utóbbi időben elég sokat túlóráztam az új, sok stress eléggé megviselte nemcsak a testemet a bőrömet is. Szó ami szó néha úgy voltam ki az aki visszanéz a tükörből.Kolléganőm tanácsára próbáltam ki ezt a krémet ő adott belőle nekem. Éjszakára használom,ANR szérummal együtt. Másnap regggelre szép kipihent arccal ébredek. A krém könnyen beszívódik enyhe kellemes illata van. Pattanást irritációt nem okozott.Tégelye csodaszépen megtervezett igazi dísze a fürdőszoba polcnak! Kevés kell belőle könnyen beszívodik,reggelre is használtam sminkelni is jó lehet rá! Szó ami szó még nem használtam Shiseido krémeket,de lehet megnézem közelebbről is.Ezt a krémet akció keretéban vettem ajándékcsomagba.Következő alkalommal már 75 ml-st veszek az árba jobban megéri és csak éjszaki használattan jó bő fél évig vagy tovább is elég lesz!

Tom Ford Ombré Leather (2018)

Tom Ford Ombré Leather (2018)
2018. november 19.

Termékminta új illat ok.kibróbálom. Ez egy unisex illat elvileg nőknek férfiaknak egyaránt.Bár ne próbáltam volna ki, ennél rosszabb illatot még nem fújtam magamra mi ez ??? Kifújás után a bőrön érintkezve az illat olyan volt amikor egy bőrös szaküzletbe mész új táskát vagy övet venni. Azt a feelinget szeretem,na de rajtam vagy egy férfin? Bocsi Tom Ford azért szeretlek,de ez egy nagy határ sz@r ! Kézmosás és kuka lett a vége!

Tigi Bed Head Fully Loaded Dúsító Sampon

Tigi Bed Head Fully Loaded Dúsító Sampon
2018. november 13.

Akciòssan vettem a hajbalzsamjàval eggyütt.
Mindjàrt 750 ml-t .Sampon szàmomra hasznàlhatatlan,összegubancolja a hajat kiszàrìtja. Furcsa ragacsos tapìntàsa lesz a hajamnak.Fèlhosszù ,vèkonyszàlù hajam van.
Több dùsitò sampont hasznàltam,de ez nagy sz@r.Kuka