KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wey1122

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium Intense

Yves Saint Laurent Black Opium Intense
2019. január 18.

Ma volt szerencsèm megillatozni ezt az ùjdonsàgot.Hàt èn az eredeti anyaillatbòl nem sokat èrzek. Rajtam semmi extra,viszont a kàvè erőssen illatozik rajtam,1-2 òra mùlva vegyülve a viràgillattal.Tartòssàgba meg se közelìti az anyaillatot! Pàr òra mùlva a börömön hűlt helye olyan mintha ott se lett volna!
Üvege viszont csodaszèp,amùgy is kedvenc szìnem a kèk ,de ez valami meseszèp!
Màr csak az üveg miatt jò lenne :)
Mindenkèpp ajànlom többszöri tesztelèsre mielőtt valaki megvennè!
Egy bizonyos ő nem tèli illat èn inkàbb őszre viselnèm,tavasszal szeretem inkàbb a viràgillatot. Ha egy kora hűvös őszi reggelen tudnàm leginkàbb elkèpzelni :)

Biotherm Skin Best Wonder Mud Oxigenizáló Átalakító Maszk

Biotherm Skin Best Wonder Mud Oxigenizáló Átalakító Maszk
2019. január 17.

Nemigazàn nèztem eddig a Biotherm termèkeket,egyszer pàr ève vettem egy arckrèmet na az valahogy nem jött be,ìgy azòta kicsit elkerültem.Vàsàrlàshoz kaptam egy 20 ml-s maszkot. Halvànyzöld tènyleg gyorsan szàrad,ès könnyű lemosni. Utànna azt èrzem tènyleg tiszta a bőr,mintha jobban is " lèlegezne"!
Nem mondom,hogy csodaszer,de nagyon tetszik:) ès mivel tetszik ezèrt rendeltem belőle.
Èn 18-19 èves korom òta hasznàlok maszkokat heti 2-3 alkalommal,az utòbbi időben heti 2-3 alkalommal màr mindig àltalàba 2 fèle maszkot hasznàlok! Minèl idősebb leszel annàl több időt töltök arcàpolàssal!
Vegyes idősödő bőrre is ideàlis,de az èn tàg pòrusaimat màr biztos nem fogja megvàltoztatni,sem viszketèst ,se allergiàt nem vàltot ki! Na ès a csomagolàsa az is szemey gyönyörködtető!

Armani Code Satin

Armani Code Satin
2019. január 9.

Tèli illat èdes ès titokzatos.Egèsz nap kitart,csak kipròbàltam de nagyon tartòs.Hàt a TM Angel parfümje elbùjhat mellette! A kollèganőm hasznàlja,nem tudom mennyit fùj magàra de amikor dolgozik tudjuk itt van,mert minden màs illatot elnyom!
Nekem ròla a karàcsonyi vàsàrok jutnak ròla eszembe ròla ès most van a szezonja.Jò a sok èdesèg ès forrò bor között sètàlgatni.Nem vennèm meg magamnak,de ajàndèknak vagy cserère szìvessen elfogadnàm! Szerintem jövő tèlen talàn talàlkozunk mi mèg :)
Update : Januàr 9.2019
Szòval nem tudtam vàrni,ìgy màr velem van az èdeske.Mivel a kollèganőm aki hasznàlta ő elköszönt tölünk,ìgy gondoltam na eljött az idő mikor az enyèm lehet.
Ès igen fantasztikus harmònia van közöttünk mindenki megdìcsèri rajtam, kollègàk,vagy idegen emberek. A règi Miss Diorral vagyunk mèg ilzen hullàmhosszon,de az inkàbb tavaszi ,nyàri illat nàlam. Armani satin ès az Angel kèmiàja is hasònlòan működik rajtam,mindegyik brutàl tartòs!
Azt hiszem ő is marad az illatgardròbòm àllandò vendège. Ez egy magabiztos illat, magabiztos nőknek! Elegàns sikkes megjelenès ès vörös rùzs elengedhetetlen pàrja! Nàlam imàdat van 🤩