KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

whitemerci

Regisztráció dátuma: 2017. május 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Versace Vanitas

Versace Vanitas
2018. február 17.

Kívül-belül csodálatos alkotás. Maga a megtestesült elegancia, kifinomultság és érzékiség. A külső egyszerű, letisztult, nagyon igényes kivitelezés, pont az én ízlésemnek megfelelő. Ettől a beltartalom sem tér el egyáltalán, mert egy igazán gyönyörű illatkompozíció, tiszta, üde, elegáns, egyszóval tökéletes.

Tarte Tartelette Toasted Eyeshadow Palette

Tarte Tartelette Toasted Eyeshadow Palette
2018. február 16.

Sokat gondolkodtam azon, hogy kell-e nekem ez a paletta. Amikor a legelső kiszivárogtatást és swatch-ot láttam erről a palettáról, akkor nagyon megtetszett, és biztos voltam benne, hogy kell is. Később elbizonytalanodtam, le is mondtam róla, nem tetszett hogy az UD Naked Heat palettához hasonlítják, majd végül mégis beszereztem. A Tartelette sorozat közül nekem csak a 2. In Bloom paletta van meg, meg most ez a Toasted. A csomagolás ugyanolyan szép, elegáns, jó kézbe venni, nekem a 3 közül dizájnra ez tetszik a legjobban. Ugyanúgy 12 színt tartalmaz, de ez most kifejezetten meleg, neutrális árnyalatokat, mattot, és csillogó színeket egyaránt. A festékek textúrája többnyire kissé száraz és poros, a csillogó árnyalatokat nekem a Smashbox ecseteim egyike sem vette fel rendesen, sőt szinte sehogy, így alig látszódnak, legkönnyebben, és legszebben ujjbeggyel lehet őket felvinni. Amin már a legelején bosszankodtam, hogy a legszebb, mély sötétbarna crackle színbe miért tettek tetemes mennyiségű arany csillámot, ami ráadásul egyáltalán nem tud együttműködni a színnel, mert esélye sincs felkerülni a szemre, már az ecsetről felemeléskor hullik alá, applikáláskor meg az összes a szem alá potyog, semennyi nem kerül fel a szemre. Totálisan értelmetlen volt ezt a szép színt tönkretenni. Ennek az állaga is poros, de még bázis nélkül is szépen eldolgozható, és tartós is, persze alapozóra felvíve. A pigmentáltsággal nincs gond, mert szépen, erőteljesen pigmentáltak a színek, kissé porosak, de elég jól eldolgozhatók, azért bázis használatával együtt még könnyebben eldolgozható és még szebb, és intenzívebb is lesz, de sima alapozón is szépen mutat, és egy munkanapot kibír. Sok olyan szín van benne, ami az én szememhez nagyon-nagyon passzol, igazán szépen mutatnak, kiemelik azt, de vannak számomra anti kedvencek is, de ez csak az én ízlésemnek nem tetszők :). A paletta minősége számomra kb.3,5 vagy igen jó indulattal nagyon-nagyon gyenge 4 csillag, de igazán szép kreációkat lehet vele varázsolni, amik nagyon szépen illeszkednek a szememhez, ezért megkapja a 4 csillagot.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Gel Touch Foundation

Chanel Les Beiges Healthy Glow Gel Touch Foundation
2018. február 16.

Ennek az értékelésnek már igazán sokadjára futok neki, de végül csak ide is ért :). Ugyanígy voltam az alapozó kipróbálásával is, kerülgettem elég sokat, mire beadtam a derekam. Ugyanaz a problémám nekem is ezzel a cushion tálalással, mint a lejjebb olvasható kedves kollegináknak. Egész egyszerűen nem praktikus, egyáltalán nem higiénikus és én még tetszetősnek sem nevezném, ráadásul igazán kis mennyiséget adnak aranyáron. A hozzáadott kis szivacsát én soha nem próbáltam ki, de félretettem a többi gyűjteményemhez, mert reggeli sietős szemsmink készítésekor nagy hasznát tudom venni ezeknek a kis párnáknak. Úgy használom őket, mint a profi sminkesek :), megvédem az alapozómat a kézzel való érintkezéstől, és az esetleges elmaszatolódástól, szóval jó hasznát veszem. Az alapozót én is ecsettel viszem fel, az ecsetet tunkolom óvatosan bele. Hiába van egy védőfóliával lezárva a felület, hazavitelkor nekem már kissé kibuggyant a fólia alól az alapozó. Akármennyire óvatosan használom az ecsetet, nekem sokszor összekeni a műanyag peremet is, ami engem kifejezetten zavar,...... egyszóval utálom ezt a csomagolást. Az alapozót magát viszont imádom! Amikor feltesszem, minden mérgem elszáll, már nem tudok haragudni a béna csomagolásra, az árát sem latolgatom már, mert a finishe csodálatos. Egészéges, igazán szép, természetes bőrfényt nyújtó alapozó, vagyis van egy kis üde fénye, nem matt. Gyönyörűen egységesíti az arcot, a fedése is tökéletes számomra. Mindennemű púder, fixáló por csak ront a szép összképen, de a T-zónámra nekem sajnos muszáj rátennem. így viszont rajtam rendkívül hosszan, és ugyanolyan minőségben megmarad, mint amikor felettem. Volt már hogy, 17 órát kellet viseljem, este 7 óra körül kellett a T-zónámra egy kis mattítás, mert kissé kifénylett, de egyáltalán nem vészesen. Volt amikor előbb kifénylett, akkor 10 órát bírt ki, utána kellett csak rendszabályoznom. Szerintem ez is szuper eredmény, de természetesen ez bőrtípus függő, és még bőrállapot, és ápoltság kérdése is. Az alapozó azonnal a szívembe lopta magát, rögtön bekerült a glóriás rendbe, a legeslegjobbak csarnokába. Csatlakoznom kell szeliger kollegina azon véleményéhez, ha üvegbe rakták volna a rendes mennyiséget, akkor maga lenne a megtestesült boldogság, mert megközelíti azt a bizonyost, éppen ezért hiába gyűlölöm a csomagolást, nem tudok 5 csillagnál kevesebbet adni erre az alapozóra, és vagyok annyira bolond is, hogy továbbra is megvegyem.

1 ÖSSZETEVŐ