KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

whitemerci

Regisztráció dátuma: 2017. május 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Nivea Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Micellás Arctisztító Kendő
2017. november 23.

Nem sokszor szoktam arctisztító kendőt használni, csak végszükség esetén (utazás során), és akkor is minden esetben több sminklemosó termékkel kiegészítve még. Két kendő használatával sem tudom teljesen eltávolítani a sminket az arcomról, szememről, ami így ki is dörzsölődik. Kíméletesebb, mint sok másik társa, de engem ez a kendő is szárít, így én inkább sminkkorrekcióra javasolnám a használatát, mint arctisztításra. A termék leírásából 3-at biztosan nem tud teljesíteni nálam, ezért 3 csillagnál többet semmiképp nem tudok adni rá.

Givenchy Ange ou Demon Le Secret

Givenchy Ange ou Demon Le Secret
2017. november 23.

Parfümériában sejtelmesen megvilágítva, ezáltal kissé ki is emelve hívogatott magához ennek a parfümnek a 2014-es változata. Igazán szép, letisztult, igényes a csomagolása, megvilágítva meg egyenesen elragadó. Papírcsíkra fújva nem fogott meg igazán, de a csuklómon a kezdeti nagyon citrusos illat egy igazán kifinomult, de nagyon energikus, üde, gyümölcsös, virágos kompozícióvá fejlődte ki magát. Amikor mélyebben beleszippantottam, nekem a küzdeni akaró és tudó, sikeres nő víziója jelent meg. Előidézett olyan adrenalintól eufórikus pillanatokat, mint amikor félmaraton táv lefutása után örömittasan konstatálja az ember lánya, hogy igen, ezt is megcsináltam, én egyedül. Biztosan csak a tudatalatti vágyat erősítette fel bennem ez az illat, hogy végre újra megélhessem ezeket a sikeres, saját magamnak bizonyító pillanatokat. Mindenesetre olyan ösztönzőleg hat rám, hogy mindenképp a KELL kategória élharcosai közé férkőzött be, és természetesen mind a külcsín, mind a belbecs csillagos 5-re vizsgázott nálam :).

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2017. november 22.

Tavasszal, nyáron és ősszel használtam el egy 50 ml-es kiszerelést. Reggeli sminkelés előtti hidratálóként. Tényleg egy könnyű, géles állagú hidratáló, látszólag hamar beszívja a bőr, de marad utána némi fényes felület a bőr felszínén. Hidratálás szempontjából mostanra már nekem nagyon kevés, bár nyáron nagyon hamar kiolajosodott tőle a bőröm. Nagyon fiatal korosztálynak, normál bőrre ajánlanám elsősorban, mert később kevésnek bizonyul.