KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

wishes

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

By Terry Tea To Tan

By Terry Tea To Tan
2017. június 20.

Na jó, így 3 évvel a feltöltés után azt hiszem ideje írnom róla... :D Nekem megvolt a lent említett pipettás verzió, aminek egy részét sajnos sikerült ügyesen kiborítanom, szóval egy darabig eléggé haragudtam emiatt a csomagolásra, bár bevallom, amikor nemrég megvettem ebből az új sprays verziót, akkor meg azon húztam fel magam, hogy ennek meg a csöve akkor is felszívja az alaphelyzetben lenn csücsülő kis aranycsillámokat, amikor nem is akarom őket a kifújt anyagban látni, ezt viszont azóta fifikásan megoldottam azzal, hogy levágtam a cső végéből fél centit (fckthesystem). Azóta viszont teljes a szerelem :) A pipettás verziót elég kényelmetlen volt használni amiatt, hogy a tenyerembe kellett csöpögtetni, ahonnan folyt jobbra-balra; ebből csak 2-3 fújás az ecsetre, és kész! Magáról a termékről annyit tudok mondani, hogy már évek óta ez a kedvenc nyári bronzosítóm, mert könnyed, nagyon finom kis jegestea színe van, nem foltoz, nem csíkoz, nem csillog (ha nem rázzuk fel.. márpedig nem rázzuk :P). Szerintem nagyon egyedülálló darab a piacon, mert TÉNYLEG vízszerű, nem pedig valami nyálkás-nyúlós izé, mint a hasonló "vízbázisú" (khm) darabok. Ja amúgy próbáltam már testen is, és ott is szuperszép!

Hylamide SubQ Anti-Age Advanced Serum

Hylamide SubQ Anti-Age Advanced Serum
2017. május 16.

Muszáj nekem is írnom hozzá, mert csodálatos, amit a bőrömmel tesz, és valami leírhatatlanul i-m-á-d-o-m! Már csak azért is mondom, mert ideje már a rétegezhetős rutint nyomom, vagyis hát csak nyomtam, mert a SubQ kb. 3 lépést kapásból ki is golyózott, annyira sokoldalú. Egyrészt, szuperül hidratál önmagában is, másrészt a bőrképem is egyenletes és komfortos lesz tőle, és ugye szérum sem kell mellé, mert tele van szuper kis hatóanyagokkal. Mindezt úgy teszi, hogy semmilyen (!) réteget nem hagy maga után és az illata is nagyon kellemes, haloványan édeskés, szóval nem csömörlik meg tőle az ember lánya, ha napi 2x felkeni. Én pedig fel fogom, sőt, már úton is van a következő adag is... Ennyire jó! :)

(Ja, egyénként Secret Key Starting Treatment Essencevel kombinálva még a Holdra is elmennék vele, istenien felerősítik egymás hatását.)

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate
2017. április 26.

Nem hidratál rosszul, viszont tényleg eléggé ragacsos, ráadásul extrémen gyorsan is fogy. A Moisture Surge Intense igaz, hogy tégelyes kiszerelésű, viszont kenterbe veri ezt.