wishes

42080 pont

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

42080 pont

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Garnier Skinactive Hyaluron Shot Fresh-Mix Kendőmaszk

Garnier Skinactive Hyaluron Shot Fresh-Mix Kendőmaszk
2019. február 21.

Se Garnier, se fátyolmaszk rajongó nem igazán vagyok, de most egy hétig nagyon beteg voltam, és ennek megfelelően az arcom is jól kiszáradt, szóval amint kilábaltam a nyavalyámból, nekiugrottam az arcbőröm helyrerántásának, és ez a maszk pont tökéletesnek tűnt a célra. Először is, nagyon vicces, hogy a kendőmaszkot és a "szószt" nekünk kell összekeverni olyan módon, hogy a zacsiban uralkodó nyomást kihasználva egy erőteljes nyomással megrepesztjük a két fakk közti gátat, de a fun facton túl ez azért is szuper, mert mi magunk tudjuk adagolni, hogy mennyire legyen nedves a szövet, ami azért is jó, mert már nagyon untam a tocsogós maszkokat... Persze az sem utolsó szempont, hogy így több alkalommal (akár 4-5!) is újra lehet tölteni anyaggal a maszkot a fakkjába való visszatömöcköléssel és akár egy hetes kúrát le lehet nyomni vele, annyi anyag van a szószos fakkban. Esténként negyed órára szoktam feltenni, persze mint a legtöbb ilyen maszknál, nála is kicsik a lyukak és az arcom szélén is kimarad egy pár centis sáv, viszont a hatása szuper, tényleg szépen feltölt, hidratál és az illata is nagyon-nagyon enyhe. Szerintem ki fogom próbálni a C-vitaminos verziót is :)

IsaDora Perfect Eyes Szemhéjpúder

IsaDora Perfect Eyes Szemhéjpúder
2018. november 3.

Brutálisan jó, legszívesebben az összes színt megvenném belőle, annyira! Még egy laza, pufi ecsettel is őrülten szépen lehet építeni, ilyen pigmentáltságot még talán soha nem is tapasztaltam, és ami a cseresznye a habon, hogy elsatírozni is fantasztikusan szépen lehet, a porzást pedig még hírből sem ismeri! Egyenlőre az ezüstös-lilás Smoked Pearl nevű árnyalatot használgatom, de a Glossy Diamondsra és a Bohemiara is nagyon fáj a fogam... Ha láttok olyan színt, ami tetszik, akkor vegyétek meg bátran, mert biztos nem fogtok csalódni!

Balea Hideggyyanta Csíkok Arcra

Balea Hideggyyanta Csíkok Arcra
2018. szeptember 28.

Teljesen rendben van ez a csík, a piheszőröket 100%-ban kiszedi, a vastagabb szálak közül pedig max 1-2 marad meg néha, de azt meg nem nagy kunszt csipesszel kikapni. Szerencsére nyomot sem nagyon hagy, szóval ritkán nyúlok csak a mellé rakott kendőkért.

1913 ÖSSZETEVŐ