KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

wishes

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice Dewy Wetlook Stick

Catrice Dewy Wetlook Stick
2018. február 21.

Sajnos az alapozót/púdert hajlamos felszedni, viszont minimál sminken (egy kis színezett hidratálón pl.) szerintem nagyon szépen mutat, vagy mondjuk szemhéjon. Nem egy musthave termék, de mindenképp hiánypótló a drogériás kínálatban :) Nagyon várom már vele a nyarat...

Mancera So Blue EDP

Mancera So Blue EDP
2018. február 15.

Nagyon válogatós vagyok parfümök terén, az illatok kb. 99%-át még egyszeri alkalommal is csak nehezen viselem el magamon, szóval azzal, hogy immáron 30-40 milinyin vagyok belőle túl, bátran ki merem jelenteni, hogy ez az egyik signature illatom - nem csak a bőrömön viselkedik tökéletesen, de nagyon jól kiemeli a személyiségem is. :) Furcsa, felfújáskor amúgy eleinte nem igazán tetszett, mert kissé szúrós, aztán 5-10 perc után átszellemül egy finom meleg gyümölcsös-aquás finomsággá, és aztán végig valamilyen szexi, izgalmas arcát mutatja a bőrömön. Ami zavar az, hogy ha erősen húzom rá a kupakot, a legközelebbi kinyitáskor néha lecsavarodik a szórófej is... elég creepy, de állítólag a Mancerák már csak ilyenek :/

P.S. Én is a Laurencia által agyonfertőzött sokak közé tartozom, ezúttal is köszipuszi érte! :*

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2018. január 31.

Szerintem nagyon szuper kis lemosó, meglepően minimális mennyiség kell csak belőle, nagyon szépen elbánik a sminkkel (a tussal és a szemfestékkel is), ellenben minimálisan húzódik csak utána a bőr és nem irritál. Mostanában egész gyakran nyúlok érte :)

1765 ÖSSZETEVŐ

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Juice EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott