KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

wishes

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

La Mer The Renewal Oil

La Mer The Renewal Oil
2018. március 8.

Nekem van, már jó ideje. Néha előveszem, és használgatom pár hétig, de igazából azt kell, hogy mondjam, hogy nem lopta a szívembe magát, kb semmi extra hatása nincs a bőrömre. Jóóó, persze nekem emellett a rutinom is elég jó, nehéz 1-1 új terméknek labdába rúgni, de egy EL ANR-t azért mégiscsak "észreveszek", ezt meg nem. Az illata legalább jó (sztm egy az egyben a Lush Hottie Masszázstömbé ilyen), de azért ez édeskevés ennyi pénzért... még akkor is, ha Insta képeken jól mutat ;)))

Catrice Dewy Wetlook Stick

Catrice Dewy Wetlook Stick
2018. február 21.

Sajnos az alapozót/púdert hajlamos felszedni, viszont minimál sminken (egy kis színezett hidratálón pl.) szerintem nagyon szépen mutat, vagy mondjuk szemhéjon. Nem egy musthave termék, de mindenképp hiánypótló a drogériás kínálatban :) Nagyon várom már vele a nyarat...

Mancera So Blue EDP

Mancera So Blue EDP
2018. február 15.

Nagyon válogatós vagyok parfümök terén, az illatok kb. 99%-át még egyszeri alkalommal is csak nehezen viselem el magamon, szóval azzal, hogy immáron 30-40 milinyin vagyok belőle túl, bátran ki merem jelenteni, hogy ez az egyik signature illatom - nem csak a bőrömön viselkedik tökéletesen, de nagyon jól kiemeli a személyiségem is. :) Furcsa, felfújáskor amúgy eleinte nem igazán tetszett, mert kissé szúrós, aztán 5-10 perc után átszellemül egy finom meleg gyümölcsös-aquás finomsággá, és aztán végig valamilyen szexi, izgalmas arcát mutatja a bőrömön. Ami zavar az, hogy ha erősen húzom rá a kupakot, a legközelebbi kinyitáskor néha lecsavarodik a szórófej is... elég creepy, de állítólag a Mancerák már csak ilyenek :/

P.S. Én is a Laurencia által agyonfertőzött sokak közé tartozom, ezúttal is köszipuszi érte! :*

1791 ÖSSZETEVŐ