KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

wishes

41945 pont

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

41945 pont

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

IsaDora Perfect Eyes Szemhéjpúder

IsaDora Perfect Eyes Szemhéjpúder
2018. november 3.

Brutálisan jó, legszívesebben az összes színt megvenném belőle, annyira! Még egy laza, pufi ecsettel is őrülten szépen lehet építeni, ilyen pigmentáltságot még talán soha nem is tapasztaltam, és ami a cseresznye a habon, hogy elsatírozni is fantasztikusan szépen lehet, a porzást pedig még hírből sem ismeri! Egyenlőre az ezüstös-lilás Smoked Pearl nevű árnyalatot használgatom, de a Glossy Diamondsra és a Bohemiara is nagyon fáj a fogam... Ha láttok olyan színt, ami tetszik, akkor vegyétek meg bátran, mert biztos nem fogtok csalódni!

Balea Hideggyyanta Csíkok Arcra

Balea Hideggyyanta Csíkok Arcra
2018. szeptember 28.

Teljesen rendben van ez a csík, a piheszőröket 100%-ban kiszedi, a vastagabb szálak közül pedig max 1-2 marad meg néha, de azt meg nem nagy kunszt csipesszel kikapni. Szerencsére nyomot sem nagyon hagy, szóval ritkán nyúlok csak a mellé rakott kendőkért.

183 Days by Trend It Up All-Over Liner Szem- és Ajakkontúr Ceruza

183 Days by Trend It Up All-Over Liner Szem- és Ajakkontúr Ceruza
2018. szeptember 28.

Nagyon megtetszett ez a termékcsalád, de ahogy elnézegettem a DMben, végül csak 2 ceruzát és a sellős szempillaspirált hoztam haza. A 110 UPS! tökéletes nude barackos szájszín (nekem legalábbis, világos bőrre), a 070 Flip! pedig gyönyörű fekete alapon türkiz duochrome szín, amit szerintem a Mermaid Mascarához álmodtak meg, mert ugyanazok a szépséges türkiz pigmentek vannak mindkettőben és ennek fényében gyönyörűek is együtt! Színre nagyon tetszenek, tartósság viszont elég so-so, ami ugye a szemceruza esetében nem a legszerencsésebb, bár én amúgy is füstösítve terveztem viselni, annak meg nem árt egy kis csúszka. Nálam 2-3 csillagot érnek, de főleg a szájceruza miatt, de azért előre szólok, hogy ne ezekkel a ceruzákkal akarjatok majd perfect winged eyelinert húzni, mert nem lesz jó vége :D

1888 ÖSSZETEVŐ