KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

wishes

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Hideggyyanta Csíkok Arcra

Balea Hideggyyanta Csíkok Arcra
2018. szeptember 28.

Teljesen rendben van ez a csík, a piheszőröket 100%-ban kiszedi, a vastagabb szálak közül pedig max 1-2 marad meg néha, de azt meg nem nagy kunszt csipesszel kikapni. Szerencsére nyomot sem nagyon hagy, szóval ritkán nyúlok csak a mellé rakott kendőkért.

183 Days by Trend It Up All-Over Liner Szem- és Ajakkontúr Ceruza

183 Days by Trend It Up All-Over Liner Szem- és Ajakkontúr Ceruza
2018. szeptember 28.

Nagyon megtetszett ez a termékcsalád, de ahogy elnézegettem a DMben, végül csak 2 ceruzát és a sellős szempillaspirált hoztam haza. A 110 UPS! tökéletes nude barackos szájszín (nekem legalábbis, világos bőrre), a 070 Flip! pedig gyönyörű fekete alapon türkiz duochrome szín, amit szerintem a Mermaid Mascarához álmodtak meg, mert ugyanazok a szépséges türkiz pigmentek vannak mindkettőben és ennek fényében gyönyörűek is együtt! Színre nagyon tetszenek, tartósság viszont elég so-so, ami ugye a szemceruza esetében nem a legszerencsésebb, bár én amúgy is füstösítve terveztem viselni, annak meg nem árt egy kis csúszka. Nálam 2-3 csillagot érnek, de főleg a szájceruza miatt, de azért előre szólok, hogy ne ezekkel a ceruzákkal akarjatok majd perfect winged eyelinert húzni, mert nem lesz jó vége :D

Clinique Pep-Start Quick Cleansing Swipes

Clinique Pep-Start Quick Cleansing Swipes
2018. szeptember 18.

Pocsék! Érdes, durva, nem elég nedves, csíp... Csak csupa rosszat tudok róla elmondani.

1862 ÖSSZETEVŐ