KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

yifan

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: < 18

NYX Micro Brow Pencil

NYX Micro Brow Pencil
2018. december 18.

Amikor először megvettem kb. 2 éve, azthittem, megtaláltam az egyetlen tökéletes szemöldökceruzát. Az akkori formulája tökéletes volt, sokáig tartott, és könnyen lehetett vele dolgozni. Azóta kétszer újravettem, és nem volt az igazi, mert mire hazaérek suliból, egy kicsit lekopik, ami nem tetszik, mert nem teljes a szemöldököm, és nagyon látszik, ha teljesen lekopik. Ez a formula nem ugyanaz, mint a régi, de attól még mindennap használom, és beválik. Amíg nincs ennél jobb, ez a kedvencem. :)
UPDATE: Nemrég megkaptam a ColourPop rendelésemben az ő szemöldökceruzájukat, és azt sokkal jobban szeretem. Ezért még egy csillagot levonok.

ColourPop Brow Pencil

ColourPop Brow Pencil
2018. december 18.

Taken for Granite árnyalatban vettem meg, mert nagyon olcsó volt, és gondoltam, hogy ha rendelek, akkor nem csak egy dolgot fogok..:) A NYX szemöldökceruzám helyett szerettem volna valami olyat, amit jobban szeretek. Régen szerettem a NYX termékét, de már a 4. ceruzámnál járok, és rájöttem, hogy nem vagyok tőle elájulva...:/ De ezt a szemöldökceruzát imádom! Alig kell hozzáérinteni a bőrhöz, és nagyon pigmentált, könnyű vele dolgozni. Ajánlom mindenkinek.

ColourPop Mono Szemhéjfesték

ColourPop Mono Szemhéjfesték
2018. december 18.

Van két foursome-om, és imádom mind a 8 árnyalatot. 1 hét alatt kiszállították LA-ből, ami nagyon jó, nagyon örülök neki. Csakis 5*!