KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

zdoreebaba

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bruin Kamillás Arc- és Szemhéjtisztító Kozmetikai Törlőkendő

Bruin Kamillás Arc- és Szemhéjtisztító Kozmetikai Törlőkendő
2018. október 27.

A dunakeszi Auchan áruházban kaptam le gyorsan a drogériás polcról. Nem is figyeltem sem az összetevőkre, sem a hatóanyagra, random landolt a bevásárlókocsimban. Nem bántam meg! Jól átitatott, kellemes illatú törlőkendőről van szó. Nagyon enyhe, kellemes kamilla illata van. Szuperül leszedi a szemöldökről és a szemhéjról is a sminkmaradványokat, szennyeződéseket. Értékelem, hogy alkoholmentes. Tisztítja, tonizálja és hidratálja is a bőrt. Utána nincs irritáció, viszketés. Plusz pont a csomagolásra is, aminek higiéniai zárása van. Könnyen visszacsukható és nem szárad ki, megtartja a nedvességtartalmát hónapokig. Most már másabb a kiszerelése, ugyanúgy 30 darabos, de a külsején egy picit változtattak. Ajánlom azoknak, akik megfizethető, mégis hatékony kozmetikai kendőre várnak.

Oriflame Delights from Nature Kézkrém - Cseresznye

Oriflame Delights from Nature Kézkrém - Cseresznye
2018. október 27.

Szeretem. A hármas csomagolásból a nagy kedvencem. Inkább nyáron használom, mivel télen szeretem a gazdagabb textúrájú krémeket. Utazáshoz, rohanós napokhoz pont tökéletes, kis helyen is elfér és ez a cuki kiszerelés mindenkit lenyűgöz. Enyhén piros színe van, kicsit krémes állagú, gyorsan beszívódik a bőrbe. Illata pedig a cseresznyeszedős napokat juttatja eszembe a nagyimnál. Isteni! Ajánlom mindenkinek aki tavaszi-nyári kézkrémet keres megfizethető áron.

Balea Berry Kiss Kézkrém

Balea Berry Kiss Kézkrém
2018. október 27.

Hát mit is mondhatnék. Amilyen jó volt a folyékony szappan verziója annyira nem tetszik ez a kéz-és testápoló. Nekem elég gagyi, mű illata van, a ribizli gyümölcshöz sok köze nincs. Magamon nem igazán tudtam elviselni. Bátyómnak odaadtam, mert tiszta krémmániás lett az elmúlt hónapokban. Az illata neki sem tetszett, de elhasználta és rajta sokkal jobban dominált az illata. Csomagolása, a pumpás verzió cuki, de többet várnék tőle. Hidratálni sem hidratálja túl jól a bőrt... elhasználtuk, de nem lett a kedvencem. Egy tényező szól az előnyére, hogy gyorsan felszívódott és nem hagyott ragacsosságot a bőrön. Remélem más jobban jár vele.

2 ÖSSZETEVŐ