zdoreebaba

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Berry Kiss Folyékony Krémszappan

Balea Berry Kiss Folyékony Krémszappan
2018. szeptember 22.

Szuper kis folyékony szappan. Az illata nagyon kellemes, kicsit édeskés, kicsit savanykás, akár friss ribizli a kertből egy kicsit megcukrozva. :) Nagyon jó krémes állaga van és ez a pompás kiszerelés... Nagyon pipec, elnyerte a szívemet! Nem tudok betelni vele. Kár hogy limitált kiadás és önmagában nem lehet hozzájutni. Jól habzik és alaposan tisztít. Órákig érzem az illatát a kezeimen. Nekem favorit!

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém
2018. szeptember 22.

Baromi gyorsan fogy ez a tégelyes verzió. Én csak egyszer tudtam kipróbálni, mert bátyámnak annyira megtetszett hogy le is nyúlta, kisajátította bekebelezte 2,5-3 hónap alatt. Az illat inkább a nyers kókuszőrleményhez és kicsit a kókuszvajhoz hasonlít, nem az a tömény, émelyítő illata. Az állaga jó vajas, tartalmas és gyorsan szívódik bár ez bőrtípustól is függ. Mi nagyon megszerettük és szívesen használjuk. Bátyám izmos alsó- és felső testét is szépen kihozza, hiszen felvitel után enyhén fénylik a bőrön. Barna bőrösök előnyben! Szuper termék! Ajánlom!

Avon Foot Works Revitalizáló Gél Lábfejre és Lábra

Avon Foot Works Revitalizáló Gél Lábfejre és Lábra
2018. szeptember 22.

Hihetetlen gyorsasággal felszívódik, mintha nem is lenne a lábamon. Tetszik a géles állaga és az illata is jó mentolos amit én nyáron kimondottan szeretek. Szuperül hűsíti a láb bőrét, bár szerintem a hidratálással vannak gondjai ennek a gélnek. Engem mintha egy picit szárítana is használat után, bár én könnyen beképzelek hasonlóakat. Leértékelve 400 forintos áron megérte, nyáron jó, de a hűvösebb, szárítósabb időkben szerintem csődöt mond. Nekem teljesíti amit kell: hűsít, frissít és megkönnyíti a lábaimat a hosszú napok után. 4 csillag, mert kis hiányérzetem van vele kapcsolatban.

2 ÖSSZETEVŐ