KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

zdoreebaba

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame The One Körömnövekedés-Serkentő

Oriflame The One Körömnövekedés-Serkentő
2018. június 4.

Folyamatos, minden napi használat mellett valóban hozza amit elvárok tőle. Kondicionál, frissít és hosszú távon még nőni is kezd tőle a köröm. Ezeknek a termékeknek a használatánál természetesen minden a folyamatosságról és a türelemről szól. Nem megy egyről a kettőre. Tetszik az illata, nem túl erős, kicsit gyümölcsös. Régebben én is a zöld verziót használtam és az nekem is jobban bejött. Tetszenek benne a kis fehér szemcsék, jól szét lehet őket dolgozni és ezek valóban erősítik a körmöket. Kivikivonatot, E- és C-vitamint tartalmaz, amelyek védik, táplálják és hidratálják a körmöket és a körömágy bőrét. Egyszerű a használata, gyorsan felszívódik. Ajánlom mindenkinek, de mellette tessék sok gyümölcsöt és vitamint fogyasztani!

Avon Care Kókuszolajos Krémtusfürdő

Avon Care Kókuszolajos Krémtusfürdő
2018. június 4.

Az elmúlt hónapokban a tusfürdő mániám leküzdhetetlen. Bárhová megyek, mindenhol tusfürdőt kell vennem, folyamatosan a tusis polcokat nézegetem. Dove, Nivea, Fa, Palmolive, Baba, Barnangen és több más jó márka mellett rászántam magam, hogy veszek egy Avonos tusfürdőt is. Ez a kókuszos típus nagy kiszerelés, 600-700 forint körüli áron jutottam hozzá. Két napja használom teljes megelégedettséggel. Az állaga nagyon jó, tejes, enyhén krémes. Kitűnő a habzása, az illata pedig akár a Bounty csoki. Meg tudnám enni magamat zuhanyzás közben. Sokáig érezni a bőrön, felfrissít és egyszerre táplál. Nagyon el lett találva. Ebből még biztos fogok venni.

Alterra Gránátalma Növényi Szappan

Alterra Gránátalma Növényi Szappan
2018. június 4.

Remek szappan! Az illata átjárja az egész fürdőszobát. Természetes, finom gránátalma illata van, ami még tartós is marad a bőrön fürdőzés után. Jól tisztít, az ára olcsó, sokáig elég és a fogása is kézre fekszik. Minden tulajdonsággal rendelkezik, amik az én elvárásaimnak megfelelnek. Úgy hiszem, hogy ebből a termékcsaládból fogok még kipróbálni más illatú szappanokat is.

2 ÖSSZETEVŐ