KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

zorica85

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske
2018. június 16.

Tegnap landolt a kosaramban, mert olyan szinten lestrapált a fejem, hogy az már szörnyű. Ma fel is tettem, persze csodát nem tett, de nem bántam meg, hogy megvettem. Alaposan beszívódott a krém a maszkról, igaz tovább hagytam fent mint az előírás. Mintha feltöltötte volna az arcbőröm, jobb lett az összkép. Az illata is kellemes, a maszk nem illeszkedik rám tökéletesen, de már megszoktam, kicsi az arcom. :D Újravenni nem fogom, van jobb a baleások között szerintem.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. június 16.

Nagyon vágytam rá valamiért, így amikor akciósan megláttam a s.arban viszonylag jó áron rögtön megvettem. Egyelőre száraz hajvégre próbáltam, nyom nélkül beszívódott, az illata meg valami fenomenális. Holnap balzsamként is kipróbálom, de egyelőre megelőgezem az 5 csillagot.

Hajvégápolóm van jobb itthon, úgy tűnik, de elhasználom kombinálva és balzsamként. Az illatával nem tudok betelni, fantasztikus. Aztán lehet csak a mennyiséget kell kitapasztalni, még próbálkozni fogok.

Tényleg nincs fólia a tető alatt vagy én fogtam ki ilyet??? Nekem ez olyan furcsa, hogy bele lehetne nyúlni ha az üzletben letekeri valaki. :O

Himalaya Botanique Whitening Complete Care Borsmentás Fogkrém

Himalaya Botanique Whitening Complete  Care Borsmentás Fogkrém
2018. június 16.

Legutóbb ezt vettem a régóta használt neemes zöld csomagolású helyett. Nekem ez is bevált, én szeretem a mentolos ízt, fehérítést nem tapasztaltam ugyan, de nem is vártam. Lassan fogy, jól habzik, megéri az árát, de nem fogom újravenni, mert egy másikat szeretnék kipróbálni. A márkánál viszont maradok!