zorica85

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2018. szeptember 5.

Hogy ennek mennyire jó illata van!!! Régóta kinéztem magamnak itt, de ma volt 10 percem beszaladni az üzletbe, akciós volt így jött is velem. Nem kellett belőle sok a hajamra, pedig jól beszívta, kábé 20 percet hagytam fenn, utána kétszer mostam, simán kijött a hajamból. Most még szárad, nem tudom milyen hatása volt, de érzem, hogy szeretni fogom! Már csak az illata miatt is. :D

Paco Rabanne Olympéa Intense

Paco Rabanne Olympéa Intense
2018. szeptember 2.

Ajándék volt, nem ismertem, ezért inkább megillatoltam üzletben kibontás helyett. Hááát, szeretem az édes illatokat, sőt szinte csak azokat de ez nekem mégis kicsit sok. A tartósságával nincs gond, fél nap múlva is érezni. Lehet hidegben jobban bejönne, pont a legnagyobb melegben próbáltam ki. Egyelőre inkább megpróbálok új gazdit keresni neki.

M.A.C Styler Split End Hair Trimmer

M.A.C Styler Split End Hair Trimmer
2018. szeptember 1.

Szuper gép, én végül az eredetit vettem meg, nem mertem az olcsóbbal rizikózni, mégis csak a hajamról van szó. :) Más kérdés, hogy kiderült felesleges, mert nem töredezett annyira a hajam, mint gondoltam. Viszont valóban egyszerű a használata akár otthon is, érdemes megvenni. Könnyen, gyorsan használható, nyilván egy valóban töredezett hajon látványosabb a végeredmény, de tényleg csak icipiciket vág le, a hosszon meg sem látszik. Megéri az árát szerintem, valószínűleg hosszú évekre hű társa az embernek, mert nagyon jól összerakott gép.