zsazsix

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. szeptember 12.

fantasztikus :) tegnap vettem egy tégellyel akciósan, még nem mostam hajat, úgyhogy csak szárazon próbáltam ki egyelőre, egy keveset a hajvégeimre felvittem és fantasztikusan puha lett tőle. Szépen beszívta, nagyon finom az illata, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Száraz hajra felvíve mindenképp csak a hajvégeket javaslom bekenni, hogy ne zsírosítson és egyszerre kevés is elég belőle. Remélem hosszútávon is jól teljesít majd :)

---

UPDATE: most már jó ideje használom, de kitapasztaltam, hogy nekem hogy a legjobb! hajmosás után, vizes hajvégekre egy keveset felviszek, nem mosom ki hanem hagyom,hogy beszívja a hajam és a következő hajmosásig puha marad a hajam. Ami nagyon nagy szó, mert amióta szőkítve lett a hajam, egy pakolás/balzsam sem ért el eredményt 1-2 napnál tovább.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. szeptember 3.

tegnap vásároltam az yves rocheban más dolgokat és mondták fizetéskor, hogy lehet kapni regisztrációval egy ilyen spirált. Totál megörültem neki, mert a testápolóikat/tusfürdőiket nagyon szeretem mondom tuti, hogy egy jó spirál lesz, ráadásul az ára is a magasabb minőségre utal. Hát... nem. Befestette feketére az amúgy nem hosszú pilláimat, de semmi más nem történt. Azért 2 csillag mert építve egész értelmes eredményt lehetett elérni, de közel sem azt amit vártam.

UPDATE: kb két hónap használat után, sokat sűrüsödött a festék, és jobban lehet vele dolgozni, 1 plusz csillagot megérdemel

2018. június 26.

az itteni vélemények miatt vettem meg azt olajat, a sok pozitív értékelés ellenére sem voltak nagy elvárásaim, mert nekem eddig egy hajvégápoló olaj sem vált be igazán, de ez tényleg szuper!! már pár napja használom és csodálatosan puha a hajam tőle és nekem az illata is nagyon kellemes, ajánlom ha nagyon szálkás a hajad :)