zsazsix

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál
2019. január 3.

akciósan vettem nemrég, valami fantasztikus! nagyon rövid pilláim vannak alapból, és mindig keresem a jobb és jobb spirálokat. Azt hiszem most egy időre megtaláltam a kedvencem :) dúsít és hosszabbít, de a hosszabbítás zseniális. Emellett, egy olyan verziót vettem belőle, ami sötétbarna csomagolású és argán olaj is van benne, ennek következtében pár hét használat után elkezdtek nőni a pilláim :) juhú

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. szeptember 12.

fantasztikus :) tegnap vettem egy tégellyel akciósan, még nem mostam hajat, úgyhogy csak szárazon próbáltam ki egyelőre, egy keveset a hajvégeimre felvittem és fantasztikusan puha lett tőle. Szépen beszívta, nagyon finom az illata, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Száraz hajra felvíve mindenképp csak a hajvégeket javaslom bekenni, hogy ne zsírosítson és egyszerre kevés is elég belőle. Remélem hosszútávon is jól teljesít majd :)

---

UPDATE: most már jó ideje használom, de kitapasztaltam, hogy nekem hogy a legjobb! hajmosás után, vizes hajvégekre egy keveset felviszek, nem mosom ki hanem hagyom,hogy beszívja a hajam és a következő hajmosásig puha marad a hajam. Ami nagyon nagy szó, mert amióta szőkítve lett a hajam, egy pakolás/balzsam sem ért el eredményt 1-2 napnál tovább.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. szeptember 3.

tegnap vásároltam az yves rocheban más dolgokat és mondták fizetéskor, hogy lehet kapni regisztrációval egy ilyen spirált. Totál megörültem neki, mert a testápolóikat/tusfürdőiket nagyon szeretem mondom tuti, hogy egy jó spirál lesz, ráadásul az ára is a magasabb minőségre utal. Hát... nem. Befestette feketére az amúgy nem hosszú pilláimat, de semmi más nem történt. Azért 2 csillag mert építve egész értelmes eredményt lehetett elérni, de közel sem azt amit vártam.

UPDATE: kb két hónap használat után, sokat sűrüsödött a festék, és jobban lehet vele dolgozni, 1 plusz csillagot megérdemel