KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ZseZsu

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Acorelle Anti-Stressz White Orchid EDP

Acorelle Anti-Stressz White Orchid EDP
2014. július 21.

Amióta natúrkozmetikumokat használok egyetlen szívfájdalmam volt, és az a parfüm. Imádtam a régi illataimat. Virágos párti voltam, de abból is a legkülönlegesebbek vonzottak. Szóval hiányoznak, szerettem illatozni. Azóta illóolajokkal próbálkozom, de nem annyira tartósak persze mint egy parfüm. Aztán egyszercsak megláttam a müllerben ezt. Megszagoltam és egyszerűen mesés volt. De akkor még nem vettem meg. Viszont másnap arra lettem figyelmes hogy még mindig érződik. Nem is kellett több indok. Megvettem és imádom:)!

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém
2014. április 28.

Azután néztem meg itt a véleményeket miután már megvettem... kicsit meg is ijedtem. de aztán úgy voltam vele hogy egy próbát megér. Kellemeset csalódtam. Tény hogy kicsit zsírosabb, de nekem még krémtől nem volt ennyire hidratált az arcom. Este kenem fel mindig, reggelre beszívódik teljesen, és nappali krémre nincs is szükségem. Egész nap hidratált az arcom. Nem okoz semmilyen problémát (pirosság, pattanás), sőt inkább arról számolhatok be, hogy egész rendbe rakta az arcom.

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél
2014. április 10.

Én ilyet még nem láttam!!! Az utóbbi időben elég sok problémám volt... sok kicsi, de így együtt eléggé megkeserítették a napjaimat. Mindenféle kemikáliát próbáltam (krémek, kúpok...stb), de a panaszok csak vissza tértek. Orvosi kezelés után se múltak. Itt olvastam erről a mosakodóról. Mindenki olyan pozitív dolgokat ír. Szóval úgy gondoltam hogy veszíteni csak nem vesztek vele semmit. Alig egy hete használom, de ez valami csoda! Igazából a második alkalom után már úgy éreztem mintha a semmi bajom nem lenne, nem égett nem viszketett...stb. azóta meg tartja ezt az állapotot! Csodás:)