KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

zsofbar77

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Mayam Bhringaraj Por

Mayam Bhringaraj Por
2018. április 8.

Két módon használtam eddig.

1. Leforráztam, és a kihűlt folyadékot egy hajszeszhez kevertem
2. A megszokott pakolásomhoz kevertem, majd a hajtövekbe masszíroztam. Ennél az alkalmazásnál sokkal kevesebb hajam hullott, és nem sötétített a hajszínemen egyáltalán, aminek nagyon örülök, mert mézszőke hajam van. :) szárításkor a hajam sokkal testesebbnek tűnt. A második módszer lesz a befutó úgy érzem, de még írok a hosszútávú hatâsáról.
Tipp: érdemes a porokat átszitálni használat előtt, mert lehetnek benne nagyobb szemek, én ezt a shikakinál tapsztaltam.

+1. A szempillámra is használtam. Oda aloe verával kevertem ki. Még nem látok hosszútávú hatást, de ápolásnak mindenképp jó volt. :)

Hagyma

Hagyma
2018. április 8.

Házi samponba használom. Egyszerűen beásztatok pár hagymalevelet (a sampon víz állagú) egy délutánra, majd este megmosom a lèvel a hajam. Nekem valamiért tetszik az illata. :D Még nem vettem észre változást a hajammal kapcsolatban, de azért ápolgatom szorgosan. :)

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2018. január 24.

Első mac termékem, és nagyon szeretem! :) Szeretem, ahogy enyhén csillog, szeretem a könnyű, kellemes állagát. :) Én az alapozóval szoktam elkeverni, elképesztően természetes lesz a hatása, még olyan alapozóval is, ami nagyon száraznak mutatja a bőrt! :) imádom és úkraveszem. :)