zsofiab

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. február 14.

Természetesen azért vettem meg ezt a terméket, mert ez az egyik legnépszerűbb pakolás a KM-en. Az ára a mennyiséghez képest tényleg verhetetlen, és tényleg szuperül teljesít. Én eddig csak hajmosás után hagytam rajta pár percig, egyelőre nem volt ahhoz türelmem, hogy órákat rajta hagyjam a hajamon. Nekem az illata egyáltalán nem marad meg a hajamban a mosás után, de ez nem zavar különösebben. Megadom az 5 csillagot, de még azért tesztelgetem, hogy újravevős termék-e.

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Hidratáló Hajápoló Olaj

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Hidratáló Hajápoló Olaj
2019. február 14.

Ajándékba kaptam ezt a terméket. Pár hete elővettem, hogy most már elhasználjam... hát magamnak biztosan nem fogom megvenni, gyakorlatilag semmit sem ér. Locsolgatom majd vele szépen hajmosás előtt a hajamat jó bőven, hogy minél előbb elfogyjon. Negatív hatást nem tapasztaltam, de sajnos egyetlen egy pozitívumot sem tudok felsorolni.

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2019. február 14.

Egyszerre kezdtem el használni egy új hajpakolással, szóval egyelőre még nem tudom, hogy minek tulajdonítsam azt, hogy tetszik a végeredmény. Az biztos, hogy ezt az öblítőt a hajtövekre is használom, míg a pakolást nem, tehát ami felül van, azért biztos, hogy ez a felelős. Én szeretem használni, jó illata van, bár ez kicsit elgondolkoztató, hogy ha ennyire természetes akkor hogyan lehet ennyire műmálna illata.... amikor ráöntöm a fejemre, érzek egy réteget a hajamon, ami nem feltétlenül zavar, legalább érzem, hogy valami talán maradt rajta. Egyáltalán nem nehezíti el a hajat, ki sem szárította, fényes is lett, igazából semmi negatívat nem tudok ellene felhozni, az illata amúgy nekem nem maradt benne a hajamban, de ez nem zavar. Még meggondolom, hogy jó-e annyira, hogy újravegyem.

1 ÖSSZETEVŐ