zsofiab

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2018. szeptember 14.

Én a ránctalanítás/ráncmegelőzés miatt vettem meg ezt a terméket. Használom már pár hónapja, nem tudok ebből a szempontból beszámolni semmi látványosról, majd később derül ki, hogy hatásos volt-e. Az üveg tartalma nekem viszonylag gyorsan fogy, és nekem nem szívódik be annyira könnyen, ragacsos marad az arcom utána, valahogy nem komfortos, de azért kitartok, mert ezt ajánlották a ráncokra. Majd lehet, hogy kipróbálom a squalane változatát is, hátha nekem az jobban beválik.

Paula's Choice Calm Redness Relief Cleanser Normál/Száraz Bőrre

Paula's Choice Calm Redness Relief Cleanser Normál/Száraz Bőrre
2018. szeptember 14.

Nagyon kevés is elég belőle, könnyű zselés állagú, viszont jobb lenne valamilyen pumpás adagolóval, mert szerintem így macerásabb használni, főleg ha kevesebb van már belőle. Kicsit enyhén cefre szagra emlékeztet az illata, de nagyon meg vagyok vele elégedve, mert nagyon puha lesz utána a bőröm és egyáltalán nem húzódik.

Bourjois Instant Dry

Bourjois Instant Dry
2018. augusztus 29.

2 réteg színes lakkra és 1 réteg fedőlakkra cseppentettem ezt a terméket és szuperül bevált! Tényleg megszárította a 3 réteg lakkot és nagyon könnyen felvihető. Szétterül a körmökön egyből az az 1 csepp. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, sokat szenvedtem eddig a körömlakkok száradási idejével, főleg ha este kentem be szinte mindig ágynemű mintás lett. Nagyon jó kis ötletes termék.

1 ÖSSZETEVŐ