KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

_zsulu_

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 11 eladás
Megnézem

MakeUp Revolution Iconic Matte Nude Revolution Lipstick

MakeUp Revolution Iconic Matte Nude Revolution Lipstick
2018. június 11.

"Muszájból" dobtam a kosárba,hogy elérjem a rendelési határt a 1 million palettáért :) Igyekeztem akkor már egy olyan terméket/színt választani amit ki is használok majd, ez az első MUR rúzsom. A színt végül nem sikerült eltalálnom, nem különbözik nagyon a swatchoktól, de rajtam túl barackos alaptónusú és picit világos, nem áll igazán jól, de ez nem a termék hibája. Viszont az állaga és a fedése az igen! Lehetetlen szépen felkenni, csíkozódik és azonnal beül az ajakráncokba, az állaga sem jó, nem szárít, de a formula kicsit száraz. Eddig csak úgy tudtam működésre bírni, hogy egy sötétebb ceruzával átfutottam a számon, arra kentem jó vastagon, aztán egy zsepivel lecuppantottam a felesleget. Így elmegy a végeredmény, viszonylag tartós is (nyilván nem annyira mint egy folyékony matt rúzs), de túl sok energiabefektetés ez nekem aki nem is igazán szeretek rúzsozni :D
A tok amúgy nagyon szép! Összességében egy gyenge 3-ast kap, valószínüleg világosabb ajkakon jobban viselkedik.

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2018. június 11.

Nézegetem már egy ideje, a nyárra szerettem is volna egy színesebb vidámabb palettát így beszereztem. A színösszeállítás nekem csillagos ötös, minimális benne az olyan szín amit ne tudnék kihasználni (ami egy 24-es palettánál csoda), talán a 3 csillogó arany/bronz árnyalatot érzem kicsit feleslegesnek és a két rézvörös az alján ami nekem nem áll jól. A matt színek (beleértve a cloudberry és a peaches színt is) jól pigmentáltak, nem porolnak vészesen (tapasztalatom szerint minden matt festék porol valamennyire), szépen satírozhatók és jól keverhetők egymással. Tetszik, hogy van egy két hidegebb tónus is benne. Az egyetlen csalódásom a fényes színek minősége. Sajnos nehéz belőlük kihozni a maximumot ujjal, nedves ecsettel is, és a Pink chapagne (amit szeretnék szeretni, de más MUR palettában is szerepel és ott is ugyanez a baja) sajnos potyog is, túl nagyok benne a csillámok. Szomorú, mert a tökéletes színösszeállításhoz nagyban hozzájárul szerintem a Mixed berries, Pine tree és a Petrol, de pont beleesnek a nehezen kezelhető kategóriába.
4-est kap, mert ettől függetlenül színeit (és a tükröt!) tekintve tökéletes nyaralós-elutazós paletta! A csomagolás minőségét nem firtatnám, masszív rendben van, de nem a legszebb (valóban kicsit gyereksminkes utóérzetű) de egy ilyen árú palettánál én nem érzem jogosnak kritizálni.

MakeUp Revolution 1 Million Palette

MakeUp Revolution 1 Million Palette
2018. június 11.

A lilás árnyalatok miatt tetszett meg és mivel amúgy is volt 1-2 paletta amivel szemeztem, ezért megrendeltem őket gyorsan. Az első 3 szín nekem semmi extra, ezer palettában van ilyesmi, nem is nagyon használom ki. Viszont ami utána jön! Mindhárom lilás árnyalat csodaszép, jól pigmentált, krémes, jól eldolgozható. Az utolsó barna élőben különlegesebb mint a képeken, mintha annak is lenne egy enyhe lilás fénye/utánérzete, de a metálos barna szín az amiért az egész palettát megvenném simán (persze ha meglehetne) - darabos igen, picit ügyeskedni kell vele, érdemes nedvesített ecsettel eldolgozni, de olyan különleges gyönyörű színe van (ebben is mintha lilás csillámok lennének a csokoládé alap mellett), és olyan brutálisan jól fed, hogy wow!
A paletta kialakítása is igényes, fém és elég stabilnak tűnik, az utolsó öt szín meg magában is elvinné a showt. Nagyon szép munka!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ