_zsulu_

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++
2018. szeptember 24.

Alapozó/BB kísérlet kb. kétezredik alanya. Sajnos nem lettünk jóban így eladtam 2 hét használat után. 2-es natural beige színben vettem meg, nagyon világos, -nekem éppen határeset volt nyárra- neutrális, enyhén sárgásba hajló alaptónusú. Sűrű, jó közepes fedésű (nem mondanám full-nak a nevével ellentétben,igaz nem nagyon építgettem). Rajtam mattra száradt a nyári zsírosbödön fej ellenére és pont ez volt a bajom vele. Valahogy azt vettem észre,hogy a nehezebb matt alapozók/bb-k nem jönnek ki a zsírosodó bőrömmel. Ahelyett,hogy felszívná a zsírokat és elegyedne, valahogy szétvált rajta és foltos lett a végeredmény a nap felénél. Ennek megfelelően nem is volt tartós sajnos, kopott foltokban. Ár-érték arányban viszont jó vétel, hatalmas kiszerelés, akinek színben/állagban megfelel, annak kincset érhet. Nekem így csak közepes.

Care:nel No Sebum Perfect UV Shield SPF50+ / PA++++

Care:nel No Sebum Perfect UV Shield SPF50+ / PA++++
2018. szeptember 24.

UD (09.24): Muszáj vagyok csillagot vonni, mert nekem ez a cucc sehogy nem működött. Tényleg a legdurvább zsírosan tocsogó arcbőrt is szárítja, nekem egyszerűen undorító foltokban összeállt rajta minden smink, ha keverni próbáltam valamivel akkor is. Konkrétan délre foltokban eltűnt róla a smink általában, de mivel fehérre meszel, ezért jó feltűnően kopott és nem tudtam utánjavítani. Vállamra/dekoltázsra használgattam el, de nem veszem többet és a fizikai fényvédőkkel is egyre bizalmatlanabb vagyok :(.

08.03.: Nem gyakran használok tisztán fizikai fényvédőket, mert úgy vettem észre,hogy hiába kombinált/nyáron zsíros a bőröm hajlamosak kelemetlenül szárítani. Ez is ilyen, ha nem hidratálok alá rendesen és egy matt bb krémmel+púderrel használom elég fűrészporos a hatás. Meg kellet szoknom, hogy erre felkenés után azonnal sminkelni kell, mert ha picit is megszárad már nem lesz rajta szép a smink és picit pereg is, ez mondjuk utána is igaz, igyekeznem kell, hogy ne dörzsoljem az arcom, mert lekopik foltokban minden :) Viszont annyira brutálisan zsírosodik az orrom/homlokom most,hogy minden nehézség ellenére ehhez nyúlok reggelenként gyakrabban, mert tényleg visszafogja a zsírosodást! Könnyű elkenni, viszont sajnos akármilyen alaposan masszírozom be, fehérít és összességében picit hullahatású a fejem a szokott bb krémmel és a silicás púderrel. Picit beleül a pórusaimba a fehér pöttyeket hagyva viszont primert rákenni már nem tudok mert lemorzsolódik, ezért most kipróbáltam,hogy alá kenem a primert, úgy oké a végeredmény! Az illata enyhe, engem nem zavar, viszont azt vettem észre,hogy nagyon enyhén csíp felkenés után, ez nem tudom mitől lehet. A csomagolása nagyon szép és igényes, olyan mintha legalább kétszer ennyibe kerülne.
Nem tökéletes ez sem (nem tudom találok e valaha tékletes fényvédőt :D), de most életmentő az biztos!

Cosrx Galactomyces Alcohol-Free Toner

Cosrx Galactomyces Alcohol-Free Toner
2018. szeptember 24.

Szerintem felhagyok a galactomyces alapú cuccokkal, mert nekem ez sem csinált az ég világon semmit, csakúgy,mint a Secret Key first essence-e. Nyilván nem várok csodát egy toniktól, maximum annyit, hogy hidratáljon egy picit és előkészítse a bőrt, de nekem ez teljesen olyan volt mintha vizet fújnék magamra, bizonyos napokon még a bőröm is húzódott utána míg nem jött a következő lépés. Egyébként nyárra vettem, mert úgy gondoltam kellemes lesz fújogatni vele az arcom, hát nem volt az, a porlasztója borzalmas agresszív, erős foltokban köpte a cuccot a fejemre. Ketteske, mert nekem ez még frissítő permetnek is túl minimál, ezerszer jobb tonereim voltak már jobb áron.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ