KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

_zsulu_

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 13 eladás
Megnézem

Elizavecca Milky Piggy Hell-Pore Water Up Peptide EGF Mist One Button

Elizavecca Milky Piggy Hell-Pore Water Up Peptide EGF Mist One Button
2018. december 6.

Alapvetően nyárra vettem, szeretem a fújós arcápolókat és főleg kánikulában nagyon jól tud esni, plusz a reggeli rohanásban is jól jön. Mivel viszonylag nagy mennyiségű jojoba olaj van benne, így nyáron nem tudtam használni, nagyon zsírostott, viszont ahogy bejött a hidegebb idő újra elővettem és mostmár jó szolgálatot tesz. Hidratál, be is szívódik többnyire, de azért én mindig kenek felé valamit. Nem extra jó cucc, de nem is rossz. Az illata púderes, nekem kicsit erős, azt elhagyhatták volna.

Berrisom Cover BB SPF50+ / PA+++

Berrisom Cover BB SPF50+ / PA+++
2018. november 12.

Nagyon örülök ennek a cuccnak és remélem jó ideig nem vonják majd ki a forgalomból. Liciten nyertem 1100 ft-ért, mivel nagyon olcsón hozzájutottam, nem zavart, hogy még nincs róla sehol vélemény/swatch. Régóta kutatok megfelelő bb/alapozó után, nagyon nehéz eset a bőröm a legtöbb BB vacakul fest rajta. Kombinált, az utóbbi időben kicsit zsírosabb bőröm van ami hajlamos télen kiszáradni és egész évben néhol hámlani. A bőrszínem elég világos, de azért nem hófehér, és alapvetően inkább sárgás tónusú.
Ennek a BB-nek a 21-es árnyalata minden szempontból tökéletes nekem! Jó erős közepes a fedése (biztos építhető,de nekem így megfelel), a színe tökéletesen passzol, meglepően tartós még a zsírosabb napokon is, nem áll össze, nem lesz foltos. Bőrfényűre szárad, tehát nem matt és nem is mattító (azokat kifejezetten utálja a bőröm), de nem is fénylik vagy csillog, egy vékony réteg púderrel fixálom. Enyhe niveás illata van ami kellemes, de el tudnék tekinteni tőle :) Liciten nagyon megérte, de ha elfogy valaha akkor teljes áron is megvenném, most kb. 2900-ért láttam, viszont hatalmas mennyiség (50 ml szemben a sztenderd 30-cal) így nagyon megéri! NEkem most minden szempontból tökéletes :)

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++
2018. szeptember 24.

Alapozó/BB kísérlet kb. kétezredik alanya. Sajnos nem lettünk jóban így eladtam 2 hét használat után. 2-es natural beige színben vettem meg, nagyon világos, -nekem éppen határeset volt nyárra- neutrális, enyhén sárgásba hajló alaptónusú. Sűrű, jó közepes fedésű (nem mondanám full-nak a nevével ellentétben,igaz nem nagyon építgettem). Rajtam mattra száradt a nyári zsírosbödön fej ellenére és pont ez volt a bajom vele. Valahogy azt vettem észre,hogy a nehezebb matt alapozók/bb-k nem jönnek ki a zsírosodó bőrömmel. Ahelyett,hogy felszívná a zsírokat és elegyedne, valahogy szétvált rajta és foltos lett a végeredmény a nap felénél. Ennek megfelelően nem is volt tartós sajnos, kopott foltokban. Ár-érték arányban viszont jó vétel, hatalmas kiszerelés, akinek színben/állagban megfelel, annak kincset érhet. Nekem így csak közepes.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ