KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

zuzmano

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Kanebo Sensai The Silk

Kanebo Sensai The Silk
2017. május 19.

Egy kis fújos van a birtokomban. Már nem tudom ki küldte. És most köszönöm.
Igazából semmi különös de! , rajtam pont olyan mint ahogy fentebb írjàk.
Szeretem a jól érezhető erős orientális fűszeres, édes illatokat de ez annyira más puha krémes fenséges és elegáns illat tényleg olyan mint egy selyem alsónemű a legjobb fajtából. Szerelem lett. Azt gondolom ez egy esküvői illat. Egy baja van a kezdeti selyem érzet átvàlt egy ma már átlagos édes illatba. Csak ez miatt nem rendelem meg. Inkább itt keresem!
Akinek van a birtokában és már nem szereti reális áron üvegében megvasarolnam.

L'Artisan Parfumeur Mon Numero 10

L'Artisan Parfumeur Mon Numero 10
2017. április 24.

Megszerettem, elszerettem galagonyanya papját! Tiszta Tövismadarak ;).Előre szeretném kikiabálni nagyon nem szeretem a tömjénes illatokat. Félek tőlük mint az egyszeri ember az ördögtől . Mégis csábított a bőr illatjegy és belevágtam. Ezúton is köszönöm a Cserét!
Rajtam fahéjas bergamotos kicsit tömjénes rózsa. Néhol kikandikál egy pici bőr is. Poros régi bőr cipő. :) Igazi orientális szépség!
Ahogy poldi írta nem különleges ebben a vonalban ám a mai trendektől elrugaszkodott merőben más illat.
Ördögi teremtmény téli őszi kísértés.
A régi nagy illatokat kedvelő,és vagy haladó kísérletező szelleműeknek ajánlott költemény. A bőrt én jobb nagyobb töménysegben vártam mert a szív és alap jegyeiben is megtalalható. Valószínűleg rajtam a fahéj és a rózsa annyira felerősodik hogy elnyomja a bőr illatjegyet. Nagyon érdekes hogy eddig hármunkon háromféle illat fejlődés volt jelen. Számomra ez a misztikum a csoda és az alkotás varázsa.

Atelier Bois de Grasse Cuir Iris

Atelier Bois de Grasse Cuir Iris
2017. április 24.

Fél éve rákattantam a bőr illatára. Azóta a krémmàniás "krémnek"köszönhetően hozzájutattatok sokféle bőrös illathoz mintákhoz. Volt nálam minden Lutens, Chanel, Vanderbilt, Kurkdijan, Hermes........
Azt mondom ez az egyik kedvencem napi használatra is alkalmas bármihez viselhető irodai kirandulos stb illat. Tiszta írisz és bőr. Nem nagyon változik. Halvanyul és édesedik a végére. De végig ott a bőr. És én ezt szeretem.
Azt írták hogy ő hasonlít leginkább Chanel cuir... russian parfümjére leginkább. Ezért is vállaltam be 100 ml belőle.
Aki szintén ezt keresi csalódni fog mert pont a Chanel ség hiányzik belőle ;) Hiányzik az ottani durva sex és animális jegyzet, a Chanel no 5 filing.
Ellenben rajtam gyönyörű bőr és csodás nőszirom keveréke hol ez hol amaz kerül előtérbe. Úgy tudom férfiaknak is ajánlott. Jelentem kipróbáltam nagy dráma árán.... :)
Azt gondolom ez most inkább női létben lesz teljes. Üde és provokatív az írisz miatt egy cseppet ártatlan. Igazi tavaszi nyári finomság. Új kedvenc!