KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

zuzmano

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Hermès Kelly Calèche L'eau De Parfum

Hermès Kelly Calèche L'eau De Parfum
2017. június 15.

Nagyon szeretem a Hermes illatait. Kiváló minőségű termékek, nem akarnak tucat őrületet teremteni. Nem is viselik sokan, pl a 99 buszon meg nem találkoztam Hermes hasonmást viselő emberekkel. Ellentétben más szinten imádott illataimtól. ;(
Titokzatos üde fás illat. Giga vagy inkább terra tartós! Nekem nyári illat hűvös és elegáns és jól érzem a bőr illatát nagy szerelem. Csere útján jutottam hozzá és most vettem még hozzá 30 ml. Tipp : Egy reggel fújtam magamra Tom Ford violet blonde illatát és meggondoltam magam vagy csak egy érzés jött hogy erre bizony kell a Kelly. És Woo. Egyedi illat teremtetett nagyon szuper! próbáljátok ki!

Valentino Donna

Valentino Donna
2017. június 15.

Egyik nyári kedvencem! Erős citrusos bergamott os indítás után kb fél óra lassan csendesedik a frissesség és egy isteni iriszes puderes kicsit fás kicsit édes vaníliás orientális szépség lesz. Szeretem elejétől a végéig. Tokátol bokáig ;) Egy baja van nem tartós :( kb 4-5 óra után már nagyon kell szimatolnom a csuklómat hogy érezzem. Ezért csak 4 csillagos.
A dupe is jól sikerült, Rajtam az kevésbé citrusos az elején, és halkan súgom szerintem a dupe tartósabb :(.... kár. Vettem egy olyat is Itthonra fujkalni tökéletes.

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál
2017. június 13.

Furcsa mód nekem bejön. persze nem a Dior minősége. Ami giga tartós és nincs nála jobb. Nőből vagyok kellett ez a kütyü. :) Akartam mint horgász a 118. mücsalit mint technológia bajnoka a legjobb fejlesztésű számítógép alkatrészt vagy fotós az új lencsét. Itt van és egyből kézre állt. Nem kenem magam össze nem csomósít nem pereg, nem száradt még be sem. De hiányzik belőle vmi. Átlagos pillárium. Az árát nem éri meg.
Aki be tudja szerezni féláron mint én annak viszont teljesen Okés. Féláron 4 csillag ;)