KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

zuzmano

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Ormonde Jayne Vanille D'iris EDP

Ormonde Jayne Vanille D'iris EDP
2017. október 6.

Próbálgatom egy ideje más nice illatok kíséretében, de nálam viszi a pálmát! Nagyon különleges iris koriander vanília vetiver keveredik isteni harmóniában . Majd a végére egy finom krémes vanília marad.
Igen az előttem szólók írtàk hogy nemes , valóban az egy luxus vanília . Nem édes nem nyomúlós, inkább fás földes misztikus . Értem itt a misztikust egy ismeretlen , éjszakai , tavaszi erdőben való kicsit félelmetes sétaként .Àmbàtor mégis valahogy a tavasz miatt melegseget adó érzést nyújtó európai misztikum ez ....Rajtam jól muzsikál . Meglepődtem mert én a harsány édes v orientalis illatokat kedvelem . Mostanában pedig kezdek a finomabb lágyabb kicsit fás földes vagy épp citrusosabb illatok felé kalandozni. ...
Harmónia luxus és misztikum . Próbáljátok ki.
Meg fogom szerezni mert a minták nem elegek már !

Thierry Mugler Mirror Mirror Collection Miroir Des Voluptes

Thierry Mugler Mirror Mirror Collection Miroir Des Voluptes
2017. szeptember 29.

Nem tipikus TM illat inkább a nice felé kacsingat . Brutál tartós . Oud ,rózsa a vége pedig ...nos nincs vége míg le nem mosom :)
Aki szereti érezni hogy van rajta illat és szereti az oud rózsa tonkabab kombót megtalálta az igazit ! Különleges más mint a többi !
Feltettem sírva eladasra minden Mugler illatomat mert új szerelem van . :) Chanel és Ormonde , MFK szóval by by Mugler úr! Szerettelek.<3

Hermès Kelly Calèche L'eau De Parfum

Hermès Kelly Calèche L'eau De Parfum
2017. június 15.

Nagyon szeretem a Hermes illatait. Kiváló minőségű termékek, nem akarnak tucat őrületet teremteni. Nem is viselik sokan, pl a 99 buszon meg nem találkoztam Hermes hasonmást viselő emberekkel. Ellentétben más szinten imádott illataimtól. ;(
Titokzatos üde fás illat. Giga vagy inkább terra tartós! Nekem nyári illat hűvös és elegáns és jól érzem a bőr illatát nagy szerelem. Csere útján jutottam hozzá és most vettem még hozzá 30 ml. Tipp : Egy reggel fújtam magamra Tom Ford violet blonde illatát és meggondoltam magam vagy csak egy érzés jött hogy erre bizony kell a Kelly. És Woo. Egyedi illat teremtetett nagyon szuper! próbáljátok ki!