KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Az alapszínt egy rétegben vittem fel a körmeimre, majd száradás után 2 réteg csillámos lakk került rá (mindkét réteg felkenése közt várjunk 10-20 percet, fontos hogy teljesen megszáradjon). Miután a csillámos réteg megszáradt "becsomagoltam" a gyűrűsujjamat. :)

A mintához kell: 1 fogpiszkáló / tű (a masni két pettyébe vonalat húzni), hullámcsat lekerekített vége ( a pontokhoz), egy díszítőlakk vékony ecsete.

A masni "születését"  az utolsó képen láthatjátok, remélem érhetően festettem meg. :)) Ezután már csak annyi a dolgunk, hogy meghúzzuk a vékony ecsettel a 4 vonalat, és készen is van a csomagunk!  A masninak adhattok két kis "farkincát" is, az enyém most nem kapott! :)

Sajnos az első kép nem adja vissza valósághűen a csillámok színét, ezek az aprócska csillámok több színben tündökölnek: lila, kék, sárga, narancs, zöld.

HASZNÁLT TERMÉKEK

2016. április 10.

Nagyon szép. :)

Andici

2015. augusztus 10.

Nagyon cuki! Elkészítem a nyaralásra. Lehet hogy a nagylábujjaimra is kerül masni...

PetraRéka

2015. július 31.

Jjaaaajh de gyönyörűséges:O

phoenix

2013. február 22.

Nagyon tetszik :)

2013. február 3.

nagyon szép, enyhén rózsaszínes beütésű árnyalat, viszont nem valami tartós :(

vlilla0522

2013. február 3.

nagyon jó :) ezt a nude glam lakkot én is kinéztem magamnak. :)

2012. december 23.

Óóóó, ennek nagyon örülök! :)) Egyébként én is akartam fenyőfát... de milyen jó hogy végül mást csináltam helyette! :D

csakbarbi

2012. december 23.

köszi,ez nagyon jó egyszerű. POnt mostanra valami karácsonyi körmöt kerestem de mind fenyőfás volt amihez kelett zöld de nekem nincs zöldem de ez nagyon tetszik,mert van hasonló csillámos lakkom meg feketével csinálok rá masnit :D nagyon jó köszi:D

2012. december 23.

Kösziii! Örülök ezeknek a jelzőknek, mert pontosan ilyesmit akartam készíteni! Valami visszafogottabbat, a sok színes, túlzsúfolt manikűröm után. :)) Eredetileg a csillámból sem akartam az összes körmömre, de végül nem bírtam ellenállni. :))

eo

2012. december 23.

Nagyon finom, nőies és letisztult, mégis érdekes. Szerintem remek döntés volt, hogy csak a gyűrűs ujjra került az ajándékból. :)