KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Először a szememet szoktam sminkelni  , csak utána teszek fel alapozót, de kezdésképpen felraktam az aranybarna árnyalatot a mozgó szemhéjamra, majd a mélyitővonalba egy sötétebb barna árnyalatot vittem fel. A két szint összesatíroztam , hogy ne látszódjanak az éles vonalak. Majd a külső V-be feketét vittem fel , amit ak ét barna szinnes szépet összesatíroztam. A szemzudba egy világosabb bészes színt vittem , a szemölcsök csontomra egy fényes fehér színt. Felraktam egy csillámos pillájú műszempillát a smink feldobásának kedvéért, és tussal meghúztam a vonalat, majd szempillaspirállal fejeztem be.

Alapozóval folytattam, majd mattitó pudertm, pirosítot használtam. A számat először szájszeruzával festettem ki majd , szájfénnyel fejeztem be.

http://angiesheart-makeup.blogspot.com/  nézzetek behozzám mert nemsokára csinálok róla bejegyzést :)

HASZNÁLT TERMÉKEK

2014. március 12.

Nagyon szép lett:))

Orsyna

2013. augusztus 1.

Milyen műszempilla?Én is gondolkodom rajta veszek és kipróbálom.Milyen ragasztóval ragasztottad fel?Szerintem jó lett a sminked.

eo

2013. január 7.

Szerintem semmi probléma ezzel a sminkkel, nekem nem tűnik úgy, hogy rosszul állna vagy ilyesmi. Amit viszont észrevettem kapásból, az a szemöldök. Arra nagyobb hangsúlyt fektetnék a helyedben olyan értelemben, gondosabban, nagyobb figyelmet fordítva formáznám meg, mert ez szerintem nagyon csodálkozó formájú már így alapjáraton is. Illetve számomra nagyon rajzolt hatású, esetleg érdemes lenne úgy megpróbálni kitölteni, hogy szálakat rajzolsz (ez most nekem egy egyszerű folytonos vonalnak tűnik) vagy pedig nem ceruzát használsz hozzá.

ForestNymph

2012. december 15.

Nekem semmi bajom ezzel a sminkkel, szerintem jó lett!

aliz1105

2012. december 4.

Szerintem ezeket a sminkeket senki ne hordja, Az osszes kozul en 3 jot talaltam, Bocsika ha valakit megbantottam, ez a velemenyem. Ennek a csajnak nem olyan rossz a sminkje, csak nem all jol neki.

bogibooo

2012. november 20.

A két alsó hölgynek: buli smink. azt hiszem ez a műszempilla miértjéről mindent elárul. A helyesírás..hát doorci kedves végignéztem a te véleményeidet és a legutóbbi 3 véleményedben kapásból,alaposabb átolvasás nélkül találtam is kettőt...azt hiszem ezt nem kell különösebben kommentálnom,így jártál.:)
Angelsheart,szerintem nagyon szép a smint a szemed szépen kiemeli és a szájfényed színe is tetszik. A tust pedig én például nem tudom így meghúzni (mondjuk annyira nem vagánykodok vele).:)

djsmithpopo

2012. október 27.

Szerintem is gyönyörű a sminked, a műszempilla pedig esti viseletet, bulis hangulatot ad az amúgy hétkóznapibb makeupnak. :-)

fayless

2012. október 22.

Milli006 és Do_orci, eltévesztettétek az oldalt, nektek ide kell mennetek: http://gyerekjatek.net/
Jó szórakozást nektek! ;) Amúgy pedig klassz a sminked Angiesheart. :)

diahlin

2012. október 7.

Nem értem, minek kell beszólni. Szegény lány feltöltött egy sminket, amit nem is mindenki mer így arccal bevállalni, már csak ezért is meg lehetne tisztelni egy építő jellegű kritikával. Szerintem egész jó kis smink ez, szép az eldolgozás a szemnél, szép a pirosítás meg a rúzs is, és az egész illik a lányhoz, mondjuk ezt a műszempillát én sem vállalnám be, de még durvábbakat is lehet kapni, és valakinek jól áll. Miért ne használja, ha tetszik neki?
A helyesírásnak amúgy 0% köze van a sminkhez, akinek csak ennyi hozzáfűznivalója van, az nem értem, miért nem a napisz.ron éli ki magát, oda való ez a stílus.

Do_orci

2012. szeptember 18.

tanulj meg előbb gépelni :)