KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Akkor szoktam ezt a köröm-ajak színpárosítást választani, mikor nincs időm vagy kedvem sminkelgetni, de azért mégis valami feltűnőt szeretnék viselni.

Szerintem egy lehelletnyi szemfestéssel és monokróm színű ruhákkal viselve nagyon elegánssá tudja tenni a megelenésünket :)

HASZNÁLT TERMÉKEK

Too Faced Naked Eye Soft&Sexy Eyeshadow Collection
Árnyalat:   Like a Virgin
Árnyalat:   Like a Virgin
Catrice Colour Show Szájfény
Árnyalat:   Strike a Pose!
Árnyalat:   Strike a Pose!
Avon Speed Dry+ Körömlakk
Árnyalat:   Strawberry
Árnyalat:   Strawberry

2013. augusztus 21.

Köszi! :)
Hát ennél nincs gyorsabb smink, az biztos :) Pont most fogom ismét előkapni ezt a kis szfény-lakk kombót, mert szereztem hozzájuk színben illő cipőt. :))

Natalka

2013. augusztus 21.

Nagyon csinos! Én is ezt a taktikát szoktam bevetni :) plusz én mivel nem is nagyon tudok sminkelni (szemet), ezért könnyű feldobni vmi élénk rúzst (Avon Color Trend Doll Pink), spirál hozzá, és kész, olyan, mintha nagyon szofisztikált lennék (pedig csak béna vagyok a füstös szemhez :)))

2013. március 30.

Köszönöm :) Amúgy már réges-rég nem is kapható ez a szín, már csak ezért is felesleges rohanni érte...

illatvarázs*

2013. március 30.

Szerintem felesleges rohanni ezért a szájfényért.:-) Ez a szín nagyon kevés nőnek áll jól. Általában közönségessé és "gagyivá" teszi a megjelenést. Viszont Wishes-nek csoda jól áll. Igazán jó genetikával és jó ízléssel megáldott csajszi vagy.

cuni.geo

2013. március 22.

elképesztő! nagyon eltaláltad. persze gondolom most mindenki rohan megvenni a szájfényt.. jajj :D

Orsyna

2013. március 8.

Wow! Gyönyörű barbis színek.Ez a szájfény kell nekem!Szép intenzív és csillogó.:))

Doma

2013. január 27.

nagyon egyben van a smink önmagában is, meg rajtad is baromi jól áll! és nagyon szép is vagy még pluszban :-)

vivuss87

2012. november 21.

az a szájfény nagyon nagy szívecske:):)

svivko

2012. november 13.

:O Ezt a "szájszínt" komolyan csak a catrice szájfény műveli?! Valami gyönyörű!!! *.*,

2012. szeptember 28.

Neeem :) Nem is járok arrafelé. Van egy hasonmásom? :)