KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

2013. január 19.

Nagyon köszönöm Edeseper! :) Pont ugyanígy gondolom, ahogy Te! Én sem szeretem, hogy ha megcsinálok egy sminket, sokkal szebbnek látom a színeket a tükörben, mint amit utána a fényképen, ott teljesen élettelen és halovány. :/ A profibb gépek biztosan szebb képet tudnak csinálni, de az egyszerű gépeknek bizony kell egy kis utánigazítás, hogy mutasson utána a fénykép. És abban is igazad van, hogy a ragyákra bizony senki nem kíváncsi. :))) Elvégre nem az a lényeg. :) Még egyszer köszönöm! :)

edeseper

2013. január 19.

Nagyon szép, igazán profi! :)
A Photoshopról csak annyit, hogy minimális szerkesztés egyik képnek sem árt, már csak azért is, mert ahogy írtad, sokszor nem adja vissza a gép az eredeti színeket. Másrészt pedig az ide feltöltött sminkeknél senki sem a másik bőrhibáira kíváncsi, hanem hogy mit lehet xy termékből kihozni :)
Én speciel egy az egyben eltüntetem a feltűnőbb ragyákat és pl. a szemöldök körül kikacsintó kis szőrszálakat, mert a tény, hogy 3 hete nem jártam a kozmetikusnál (én vele szedetem, magamnak csak elrontanám), nem a smink hibája, viszont elrontja az összképet.
Na szóval szerintem a fotóid is szép igényesek és a smink is és pont. :):)

horvathm

2013. január 16.

ez nagyon szép!!! gratula!

Köszi Csajok! :)
Ancsibancsi: Az egyik sleek palettát használtam, az oh so specialt, abból a fényes barnákat, és a feketét, és ezekre raktam sima arany csillámot! :)
Rose23: Köszönöm. :) Nem szoktam egyáltalán "rengeteg photoshop"-ot használni, nem is értek hozzá. :) A fényerőn szoktam állítani, hogy a kép kellően világos legyen, meg a színeken, mert elég béna a gépünk, és egyáltalán nem adja vissza a valósat a fénykép. Ezen kívül a szemfehérítést szoktam megcsinálni a Picmonkey-n, mert az szerintem sokat tud dobni egy képen. De ennél a sminknél is ha megnézed, csak az első kép, ami úgymond "megcsinált" hatású, a többi nem az. :)

Rose23

2013. január 14.

Látványosak a sminkjeid, de elrontod a rengeteg photoshoppal.

ancsibancsi

2013. január 14.

Úristen, de gyönyörű ez a szemhéjpúder!!!
Szabad tudni milyet használtál? *.*

2013. január 13.

Köszönöm :)

szerka

2013. január 11.

Gyönyörű!

2013. január 10.

Köszönöm szépen Csajok! :))

angeltear

2013. január 10.

Ú hát megint csak kitettél magadért! Gyönyörű és nagyon szépen kiemeli a szemed színét! :)