KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Ezt a merész menyasszonyi manikűrt magamnak terveztem, és egy kisérletsorozat része.

3D-s körömmintákat festek mostanában, és elsőként a tőlem már megszokott módon, ezen a manikűrön hagyományos körömlakkokkkal dolgoztam, azonban natúr, áttetsző géllakkozott felületre.

Alaplakkot nem használtam, csupán a körömvégekre vittem föl a francia tollal a hófehér körömvéget, majd a kedvenc Lovely opálos színű körömerősítőjét. Ezt követően a minták alapját festettem meg a francia tollal, majd vékony ecsettel felhordtam a Lovely fehér homokját.

A minta holos pelyhei a Catrice Haute Future egyik lakkjából származnak, pecázós módszerrel.

Némi száradás után a teljes felületre az Avon Platinum fedőlakk került, két rétegben, a minták területén látható 3D-s indákat pedig az IsaDora arany homokjával építgettem, három rétegben, az indák felületét végső simításként az Avon Pro+ aranymetál lakkjával zártam.

Azt gondolom, hogy ez volt az utolsó 3D-s manikűr, amelyet normál lakkokkal készítettem, mert macerás, és a motívumok sem pontosak ezzel a módszerrel. Ezennel átnyergelek a géllak+3D-s UV-ra kötő zselék alkalmazására, hogy amikor majd ténylegesen megkéri a kezem az ILLETŐ, akkor büszkén viselhessem egy hasonló, de tökéletesen kidolgozott kézen a gyűrűjét! :)

HASZNÁLT TERMÉKEK

Lovely Snow Dust Körömlakk