KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Sok kedves bíztatásnak köszönhetően kicsit félve (igazából nagyon)  de mertem többet mutatni magamból.( :

HASZNÁLT TERMÉKEK

Terra Naturi Kompakt Púder
Alverde Fedő Stift
Alverde Puderrouge Arcpirosító
Árnyalat:   02 Desert Rose
Árnyalat:   02 Desert Rose
Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)
Árnyalat:   Island Breeze
Avon Perfect Kiss Ajakrúzs
Árnyalat:   pink lovey
Árnyalat:   pink lovey

2014. június 7.

Köszönöm!:) Hű, tudom, hogy sokan nem szeretik, de nekem az eddig kipróbáltak közül, ez az egyetlen, amit mindig újra vásárolok a többi mellett. Biztonságot ad, tudom, hogy szép természetes pillákat kapok vele, és hétköznapokra nekem tökéletes. Igen, szerencsére, alapból sincs gondom a pilláimmal!:) Valószínű, hogy egy "problémásabb" szempillájú embernek, nem lenne az,az igazi, jó választás!:)

nandy.25

2014. június 7.

Érdekes hogy magában a szempillaspirált a tesztek lehúzzák,mégis itt gyönyörű,gondolom alapból is szépek a pilláid!Nagyon tetszik ez a ritkább,de hosszú " fazon " :)

2013. július 24.

Köszönöm :)

hbscale

2013. július 13.

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

2013. június 8.

Köszönöm :))) próbálok rá vigyázni : )

Lotheg

2013. június 4.

Tényleg szép vagy :) ... Nem csak a szempilláid de a hajd is gyönyörű *.*

2013. május 29.

Köszönöm szépen mindenkinek !:)) (nagyon) , agi.greendaygirl , igen nekem is ez a kedvenc mostanság!:D:) puszi nektek:))

Bogirl*

2013. május 28.

Aki ilyen szép, természetes jelenség, bátran megmutathatja teljes arcát egy-egy smink bemutatásánál! Egyébként is jobban átjön pl. a szemsmink egy egész arcos képen, mert sokat számítanak a vonások, a bőrtónus stb. Nagyon szép a smink, természetes, lágy, a mindennapokra tökéletes. Ügyes vagy! :)

angeltear

2013. május 28.

De jó, hogy tettél fel egész arcos képet! Nagyon szép a sminked! A szempilláidra meg még mindig irigy vagyok! :D

agi.greendaygirl

2013. május 28.

örülök, hogy "hallgattál ránk", én szeretem látni az összképet is :) a sminked most is szép lett nagyon, igényes, egyszerű, könnyedén viselhető. Nagyon tetszenek a szemhéjpúder színei! A Lovey Dovey Pink pedig az egyik kedvenc rúzsom mostanában :)