KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Az én drága és gyönyörű anyukám megkért,hogy sminkeljem ki az esti vacsorázós-táncos eseményre. Először picit megijedtem,mivel sosem csináltam még ilyet,de aztán nagy levegőt vettem és elkezdtem lealapozni a szemhejat,amibe beleutogettem a Trend it up palettából a legvilagosabb matt színt. Ezután kezdhettem a mélyítést egy vilagosbarna,majd egy kis fekete színnel a melyitovonalban és a külső V-ben. Mikor ezzel megvoltam, egy bronzos színt utogettem a mozgó szemhejara egy  Fixalo spray-el benedvesitett lapos ecsettel. Mindezt a Lovely palettából. A claire's palettának a legvilagosabb színével nyitottam ki a tekintetet a belső szemzugban és ezzel emeltem ki a szemöldökét.

Az előbb említett szemoldokot 2 termékkel csináltam,az elől és középső részt a Rival de loop young szemöldökceruzaval, a véget pedig az Essence ceruzával.

Ezek után a szeme alatt használtam alapozot,korrektor gyanánt.

Az arcát a Trend it up konturpalettaval formáztam. A hamvas kontur szint és a bronzositot is használtam belőle.

A legeslegkedvencebb highligteremből vittem kicsit az arccsontjára és az orrára is.

Johetett a szempillaspiral, amihez az Essence lash princess szempillaspiralját használtam,

Vegul megkoronaztam a sminkjet egy kis pirositoval és a ruzzsal.

HASZNÁLT TERMÉKEK

L'Oreal True Match Alapozó