KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Rendhagyó manikűrrel készültem Nektek karácsonyra. :)

Célom az volt, hogy olyan lakkozásokat valósítsak meg, amelyek alapvető színekből, gyorsan, minimális kézügyességgel, akár karácsonyi készülődések forgatagának rövid szüneteiben is elkészíthetők, mégis ragyogóak, ünnepiek.

Alaplakk: MInd az öt mani esetében kedvenc Avon pro+ zöld lakkomat használtam két rétegben.

Díszítés:

Hüvelykujj: Aranymetál lakkal, 100Ft-os ajakecsettel egyenetlen francia körömvéget festettem. Az egyenetlenségeket tollbetét hegyével pontozott aranymetál pöttyökkel lepleztem :) Rövid száradás után a Manhattan Lotus Effect csillámlakkot alkalmaztam a teljes felületen.

Mutatóujj: Egy mosogatószivacs darabkát kipöttyintett aranymetál lakkcsöppbe mártottam, és körömhegytől fölfelé felpamacsoltam, ügyelve, hogy fölfelé haladva halványodjon a hatás. Ezt követően a Jollie France zöld mikrocsillámos fedőlakkját alkalmaztam teljes felületen

Középső ujj: Aranymetál sávot festettem a köröm középvonalában, a széli pöttyözés trükkje eltünteti az esetleges bénázásaimat :) A sáv közepére gombostűfejjel pöttyöztem a zöld alaplakkból. A két szélén lévő zöld sávot a Manhattan csillámjával áthúztam vékonyan

Gyűrűsujj: Gombostűfejjel, illetve tollheggyel szabályos pöttyöket csináltam a köröm tövétől befelé.

Kisujj: A teljesen száraz alaprétegekre egyetlen vastag rétegben kentem az aranymetált, majd összegyűrt alufóliadarabkával összebarmoltam a felületet.

Mind az öt manit a kedvenc Essence fedőlakkom zárja

Békés, Boldog Karácsonyt kívánok!

HASZNÁLT TERMÉKEK

Avon True Pro+ Körömlakk