KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Sziasztok :)

Röviden szeretném nektek leírni, hogyan készítettem el ezt a nagyon szép és egyszerű sminket, amit akár karácsonykor is hipp-hopp elkészíthettek. :)

Elsőként vékonyan felvittem az alapozót amit minden segédeszköz nélkül csak belemasszíroztam az arcbőrömbe. Ezek után egy puha ecsettel felvittem egy általános, bőrszínemhez passzoló púdert, majd a szemem alá pár árnyalattal világosabbat. ;)

Ezek után áttértem a szemöldökformázásra. Először egy, már kifogyott szempillasirál, megtisztitott "ecsetével" (világért sem jut eszembe a becses, eredeti neve :D) megfésülgettem, majd szemöldökceruzával vékonyan megrajzoltam. Az egyenetlenségek kitöltéséhez a Revolution szemhéjpalettám sötétbarna árnyalatát használtam. A szemöldököm alatti terültetet, ugyanebből a palettából származó világos púderrel emeltem ki.

A szemhéjam festését a belső szemzugba felvitt világos-fehér színű szemhéjfestékkel kezdtem. Ennek nagyon jó hatásai vannak, sokkal tágabbnak mutatja a tekintetünket. Ezek után felvittem egy pirosas-barnás burgundi árnyalatot a szemhéjam külső részére, belül pedig egy világos nude színt alkalmaztam, ami szinte fehár volt. Ezt megspékeltem egy ici-pici csillámmal és már húztam is a vékony tusvonalat, amit csak a szemem végéig húztam. A szemem alsó részén vékonyan felvittem ugyanazt a burgundi árnyalatot majd a megerősítés miatt itt is kihúztam ,de már szemceruzával. Az egészet pedig megkoronáztam a csodálatos Mac szempillaspirállal (ami szemüveg alatt is látható, hatalmas pillákat varázsol). ;)

Végül az egész smink megkoronázásának tekinthető szájkiemelés kövezketezz. Ehhez nem mást használtam mint a manapság nagyon népszerű Kylie cosmetics egyik termékét, a True Brown árnyalatú mattra száradó folyékony rúzst. Erre felvittem a Maybelline ajakápolót így adva fényt neki.:)

Remélem nektek is tetszett! Puszi :)

HASZNÁLT TERMÉKEK

Árnyalat:   True Brown
Árnyalat:   True Brown

peto.kittus

2017. január 2.

Nagyon tetszik! S külön köszi, hogy szemüveggel is raktál fel képet, mert én állandó szemüveges vagyok, s mindig kíváncsi vagyok, hogy sminkelnek / s hogy mutat akár egy ilyen smink egy szemüveges lánynak. :) Ügyes vagy!