SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Olyan menyasszonyi manikűrt akartam készíteni ezúttal, amely minden íratlan szabályt megszeg. Semmi finomkodás, túltervezettség, egyenletesség. Sehol egy kövecske, vagy bájos, tipikus motívum.

Azt szerettem volna elérni, hogy aki viseli, abszolúd dögösnek, magabiztosnak érezhesse magát a nagy napon, amikor minden szem rá szegeződik. Ez a manikűr kiváló kiegészítője lehet szerintem egy lázadó, hófehér bőr menyasszonyi ruhának....titkolt vágyam, egyszer egy ilyet magamra ölteni! :)Az inspirációt Natali E-nek köszönhetem, aki kendőzetlenül kifejtette véleményét a szabálytalanság szépségéről, és igaza volt! :)

Alapként 3 rétegben vittem föl a tejfehér, selymes lakkot. Száradás után a körömvégekre az Avon aranymetáljával szabálytalan, csipkésen szaggatott francia körömvéget készítettem, mely az egyik oldalon magasba tör.

A francia vég területére az IsaDora hófehér repedezős lakkja került, ez alól kandikál ki az arany alapréteg.

A teljes felületre a világ legjobb gélfedőlakkját kentem! :) ( folytköv véleményként ), melynek 5 perces teljes száradási ideje után elkészítettem a plasztikus, szabálytalan aranyindákat az Avon lakkból építkezve.

HASZNÁLT TERMÉKEK

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk
Árnyalat:   120 tejfehér, selymes
Árnyalat:   120 tejfehér, selymes
Avon True Pro+ Körömlakk
Árnyalat:   Golden Vision
Árnyalat:   Golden Vision
Isadora Graffiti Nail Top Körömlakk
Árnyalat:   815 Linen (hófehér repedezős)
Árnyalat:   815 Linen (hófehér repedezős)