KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Fedőlakk nélkül viselem ezt a manikürt, mivel nem akartam véletlenül elmosni a szép csíkokat, csak mert már volt rá példa :(. Az essence Nail Art Magnet-et használtam amit azóta kivontak a forgatlomból úgy, mint ezt az árnyalatot is sajnos. Nem kellett sokat bíbelődnöm vele, minden ujjamat elsőre sikerült megcsinálnom. A Mágnest 3-5 másodpercig tartottam a körmeimnél kb.

HASZNÁLT TERMÉKEK

Essence Nail Art Magnetic Körömlakk
Árnyalat:   08 Love Potion
Árnyalat:   08 Love Potion

Hime

2013. július 22.

Köszönöm, örülök hogy kedvet kaptál te is! :D
Én eddig egyszer próbáltam meg fedőlakkot rákenni buli előtt és csak a buszon vettem észre, hogy alig látszódnak a csíkok :(
Azért is merem hamar elenni a mágnest, mert ha nagyon közelről figyeli az ember, akkor meglátja, hogy milyen hamar kirajzolódnak a vonalak. Próbáltam én is tovább, talán 30 másodpercig is, de nem lett szebb tőle a végeredmény :)

skorpió

2013. július 22.

Nagyon szuper! Jajj, ha nekem menne ilyen szépen a mágnesezés! Szerintem szép a színe is!
Régóta nem volt a kezemben a mágneses lakkom, most újra kedvet kaptam hozzá! :) Arra nem is gondoltam, hogy a fedőlakk elmossa a csíkokat, még jó, hogy írtad! Meglepődtem, hogy olyan hamar kihozza neked a csíkokat, én kb 30-ig szoktam elszámolni, előtte nem merem elvenni a mágnest. :D

Hime

2013. július 21.

Köszönöm szépen, igyekeztem nem elrontani és gyorsan leszedni a felesleget.
Szerencsére 2 mágneses lakkom van és a másik pont egy vörös! :D Red Carpet az árnyalat neve és nagyon szép színe van csak ott mintha bénábban menne a csíkozás.
Ezt a lakkot meg amúgy is kevesebbet használom :DD

bandita

2013. július 21.

Csodásan csíkozódik ez a lakk, még soha nem volt magnetic lakkom, mert aggódom a végeredmény miatt, de ez nagyon igényesen néz ki.
Az árnyalattal persze nem vagyok Nálad teljesen kibékülve, de ez legyen az én problémám :)
Igérd meg, hogy veszel majd hamarosan egy vörösbor-színű lakkot, ami mágnesezhető! Csak hogy teljes erőbedobással tudjak lelkesedni, 120%-al! :D