KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Mikor megvettem Velencében a maszkot, már akkor tudtam, hogy ha egyszer felveszem, akkor zöld sminket fogok hozzá készíteni, ugyanis a tollaknak annyira gyönyörű zöld fénye van, hogy erre muszáj rájátszani valahogy.

Az arcomra most egy erősebb fedésű alapozót tettem, amit átlátszó púderrel fixáltam. Kontúroztam az arcom és egy mályvás pirosítót tettem fel, ami szerintem nagyon illik a zöld szemfestéshez.

A szememre, mint már írtam, valami zöldet képzeltem el, ehhez feltettem egy zöldes feketés alapot, beleütögettem a pigmentet, majd matt feketével mélyítettem és egy bőrszínnel eldolgoztam a széleit. Egy kis arany fényű pigment került a szemzugba és a szemöldökcsontra. Vastag tusvonal került még fel és szempillaspirál jó bőven. Gondolkodtam a műszempillán, fel is tettem az egyik szememre, de nem volt olyan látványos a változás, úgyhogy inkább levettem, hogy ne aggódjak ezen egész este:)

A számra nem került semmi különös, csak a most aktuális kedvenc szájfény:)

Itt található a bejegyzés a sminkről: http://www.beautyjunkie.hu/2011/10/fotn-masquerade.html

HASZNÁLT TERMÉKEK

Árnyalat:   black
Árnyalat:   black

Evelina40

2017. február 2.

Gyönyörű! Nagyon jól áll! :)

PetraRéka

2015. február 1.

Egyszerűen tökéletes...:)

bogcsilike

2014. március 22.

Szia, neked bejöttek a sleek paletták? (am jó lett, csak kérdem) mert nekem az összes megvan, és nekem nagyon,d e mindenki úgy szidja őket. (ebay- ről rendelgetem)

margareta

2013. augusztus 27.

Jól áll a szép szőke hajadhoz ez a smink! Kiemeli a csillogó szemeidet! :)

nlevelin

2012. április 20.

Szép, én is elkészítem hamarosan!:)

Jeannie

2012. január 25.

Nagyon szép, harmonikus smink lett! :)

narancsfavirág

2011. november 12.