KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Most csak szemsminket készítettem el, arc és száj kimaradt. Szerettem volna kipróbálni, milyen a fekete árnyékolás egy visszafogott szín mellett. Ahhoz képest, hogy sötétbarna, fekete színek vannak a szemhéjamon, mégsem érzem annyira túl durva sminknek. Azért azt megjegyezném: nem használtam szemhéjalapot, azzal pigmentáltabb lett volna a végeredmény. Összességében jó ez a paletta, de Sleek minőséget nem üti, emiatt a 4500 Ft-os árat sokkallom érte.

albertinablogg

2017. április 3.

Nagyon szép az eredmény!

PetraRéka

2016. november 14.

Íme a példa: a kevesebb néha több.Nagyon szép. :)

profectuscat

2016. június 22.

ide nem, de bármennyi sminket feltudsz tölteni amit Te készítettél el, én is sokat feltöltöttem egy időben. Ma már az idő hiány miatt, és a bőröm rossz állapota miatt nem sminkelek :) de Te nyugodtan tölts fel, érdekelne, hogy tényleg mennyire egyforma... sőt lehet pont ilyen fotót tudnál készíteni :DDDD

Edina92

2016. június 22.

Nagyon szép smink lett! Érdekes, hogy én is pont ilyet szoktam készíteni ha megyek valahova de nem szeretnék túl feltűnő sminket, viszont valami visszafogottan elegáns megjelenésre vágyok. Még az is érdekes, hogy ugyan ilyen a szemformám nekem is, sőt a szemem színe is, így olyan mintha a saját sminkemről készült képet nézném. :D Kár, hogy ide kommentbe nem lehet képet beilleszteni. :)

haminda

2016. június 12.

Szépséges!

danyadi77

2016. május 15.

Nagyon szép! Lehet tudni, hogy melyik színeket használtad a palettából?

nobosz

2016. április 11.

Nagyon szép :)

Kamillavirag

2016. január 28.

Oh micsoda véletlen! Nekem is pont az van meg a maybelline tus mellé. Akkor majd én is kísérletezgetek! :) ;)