KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

2014. augusztus 30.

Ez minden évszakban gyönyörű! :)

profectuscat

2014. augusztus 29.

lehet, hogy rosszul érzékelem, de nekem ez annyira az őszhöz passzoló lakk :)
az alapszíne, és az arany, pirosas, picit lilás holo miatt. Nekem ez tuti kell :)

2014. június 18.

Nem akarom senki szívét fájdítani, de az összes pp jelly finish lakk gyönyörű ezekkel a holo csillámokkal. Legszívesebben az összeset megvenném, de hát ugye az ára, legalább egy mindenkinek kell. Nagyon jó a minőségük, könnyű velük lakkozni, és tartósak. :)

Szaszmancs

2014. június 18.

Ez a lakk már akkor tetszett, amikor még elérhetetlen volt számunkra, de most, hogy egy karnyújtásnyira van, szinte már a nevemen szólít. Hihetetlen gyönyörű!!! Csak ne lenne ilyen drága... :(

bandita

2014. június 18.

Oké, csajok, köszi, Karli, ezek a fotók roppant meggyőzőek, és ha azt mondod, hogy élőben ezek még szebbek, akkor megrendelem valamelyik színt a szériából.

Köszi az infót! :)

2014. június 18.

Igen, Nailland, és ha tudnátok mennyivel szebb élőben! Csalódott voltam a képeket nézve, először úgy gondoltam fel se teszem, mert nem tudtam befotózni.

Natalka

2014. június 17.

Bandita, vagy Nailland, vagy a webshopjuk! :) de most már egyre több helyről lehet rendelni PP-t úgy hallottam. De majd Karli megerősít (vagy megcáfol :))
Nem mehetek el szó nélkül én sem emellett, mert csodálatosan szikrázó! Pontos és szép a lakkozás is, és a körmök formája is! Na és a névválasztás..! Kilóra megvettek ezzel (is) :D

bandita

2014. június 17.

Uhw! Imádom ezt a látványt! A lakk beszerzési forrását elárulod? :)