KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Alapnak a kék korrektort használtam, majd erre vittem fel a szemhéjpúdert. Tusnak is szemhéjpúdert használtam, legegyszerűbb krémmel vagy vízzel mixelni. Ha elrontottunk valamit akkor fülpálcikával kitudjuk javítani.

HASZNÁLT TERMÉKEK

Árnyalat:   465
Árnyalat:   465

Dolorez

2015. november 15.

nagyon szépen kidolgozott munka,grat!

bolero

2013. december 18.

Nagyon szép vagy, nagyon szép a sminked, ügyes a technikád, a szemöldököd irigylésre méltó, hát még a szemszíned. Viszont számomra olyan sokat ront az, hogy a sminkjeid többségén a szempilláid össze vannak csomósodva a spiráltól.

Szerintem inkább használj műszempillát, ha hangsúlyosabb pillákat szeretnél, mintsem spirálból több réteget.

Tinasmink

2013. február 24.

Köszönöm szépen nektek, nagyon aranyosak vagytok!:)

kriszti.07

2013. február 9.

Soha nem nézem a sminkeket az oldalon, de most a te képed volt kint a főoldalon és rá kellett kattintanom! Nagyon szép vagy és a smink is tökéletes. :)

Lolita

2012. december 4.

Szép a tusvonal, és a szemhéjpúder is szép. :) A rúzs pedig álom, black_cicohoz hasonlóan nekem is az ilyenek a gyengéim :)

black_cico

2012. augusztus 5.

ez a kék szemhéjbigyó állati, elfogadnék egy ilyet!! :) amúgy én is ilyen rúzsokat használok, gyengém :D

Tinasmink

2012. június 23.

Köszönöm:)

vegyesz001

2012. június 12.

Az egyik legszebb szemöldök megformázás, megrajzolás, amit eddig láttam. Nagyon szép lett az alakja :)

Macska

2012. április 19.