KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HASZNÁLT TERMÉKEK

Shiseido Sheer Matifying Kompakt Alapozó
Árnyalat:   I00
Árnyalat:   I00
Essence Mono Szemhéjpúder (régi)
Árnyalat:   52 olive garden
Árnyalat:   52 olive garden
Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder
Árnyalat:   040 In The Army Now
Árnyalat:   040 In The Army Now
Urban Decay Naked Palette
Árnyalat:   Darkhorse, Half Baked, Virgin
Árnyalat:   Darkhorse, Half Baked, Virgin

2012. december 16.

Most sikerült beszereznem egy shiseidos mintát, jelenleg remekül helytáll, viszont a normál kiszerelésű terméket nem az én pénztárcámhoz szabták... ha az elfogy, tényleg szét kellene néznem az alverdék között >.<
Már tervbe vettem hogy csinálok egy új sminket :) (Fene enné meg a vizsgaidőszakot :D)

Sephira

2012. december 14.

Sajnos korrektort nem tudok ajánlani ami talán nem szárít. :( Nem sminkelek olyan gyakran és mert igyekszem hidratálni kívül-belül.
Nem akarok beleszólni de még ha most nincsenek is ráncaid azért használj rá valami könnyed szemkrémet hogy ne is legyenek, megelőzd őket. Dicsérik még a golgota virágos Alverde szemkörnyékápolóját hogy tényleg használ a ráncok ellen, a másik amit mondtam inkább hidratál (jelenleg azt használom megelőzésre). Nem kerülnek olyan nagyon sokba és jót is teszel a szemed bőrének vele.
Nincs mit és várjuk a további sminkjeidet nagyon szépek és szép színűek. :))

2012. november 22.

Tanácsot bárkitől szívesen fogadok :) Nyár óta arra jöttem rá, hogy karikák ide vagy oda, nekem a korrektorokat tanácsos kerülni ezen a részen (legalábbis a healthy mixet és a max factort biztos), mert nagyon szárít :(
Most szerencsére ennyire nem ráncos mint ezen a két képen, de ha megint előjönnének a kis szemetek, tényleg érdemes lenne beruháznom erre az alverdés szemkörnyékáplóra. Köszönöm szépen az ajánlást :)

Sephira

2012. november 13.

Nagyon szép lett, a színe is. :)) Bár nem tőlem kérdezted, nekem is érzékeny a szemkörnyékem. Nekem bevált mostanában az Alverde körömvirágos-szemvidítófűs szemkörnyékápolója, az alá teszek kis Ilcsi meggyhabkrémet. Mellette igyál sok vizet, víz hiánytól is lehetnek az embernek kis ráncai. :((

Szofi

2012. június 27.

Tudom, miről beszélsz, az én szemhéjam is fedett, de úgy teljesen, még egy tusvonal sem látszik.

2012. június 24.

Köszönöm szépen. :)
Próbálok úgy sminkelni, hogy akkor is "látszódjon valami" ha kinyitom a szemem, örülök amikor ez többé-kevésbé sikerül :D

Szofi

2012. június 22.

Nagyon szép, és nagyon jól illik a szemformádhoz! :)

2012. június 19.

Húú, előző kommentnél is eszembe juthatott volna , de tudnál ajánlani valamilyen krémet a szemkörnyékemre? Ott sajnos eléggé száraz a bőröm, néha hámlik is, ill. a második képen látszik hogy kissé "ráncos". (Az arcom többi része egyébként kifejezetten zsíros.)
A Bioderma Sensibio Light hidratálókrémjét próbáltam eddig, de kegyetlenül csípett (tudom, nem oda lett kifejlesztve, de "Hypoallergén" címszó alatt tetem egy próbát), illetve egy azelőtt egy L'oreal-t, de ugyanaz történt.
Az egyedüli dolog ami rendbe tette, az a Shiseido Dual Balancing alapozója volt, de ettől egy költségkímélőbb megoldást keresnék.
Előre is köszönöm a válaszod!

2012. június 19.

Köszönöm *^^*