KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

A duty free boltokban mindig bűnbe esek... Legutóbb ez a paletta ficcent be a kosaramba :)

Tudom, tudom... Zöld szemhez zöld festéket soha... de ha egyszer tetszik na!!! :)

HASZNÁLT TERMÉKEK

2016. január 22.

Koszonom szepen EmmaHeather! Inkabb Ratok hallgatok :) :) :)

EmmaHeather

2015. január 28.

Micsoda butaság! Ez a szín IRTÓ JÓL ÁLL a szemedhez!!! Ne hallgass senkire, semmilyen divatgurura, aki azt kántálja, hogy ez tilos. Bár ilyen színű szemem lenne, hogy nekem is ilyen jól álljon ez a szemhéjpúder! :)

2015. január 17.

Köszönöm szépen Nekono! Kozmetikus szedi, formázza és festi, én erre a módszerre esküszöm. Neki köszönhetem, hogy a tinikoromban széttépázott, EKG-szerű csíkból újra szemöldök lett :))
Mivel a kozmi festése rólam egy hét alatt lekopik, ezen a képen speciel egy ferde ecsettel és MAC szemhéjpúderrel (espresso az árnyalat neve) emeltem ki. Mostanság pedig rákaptam az Anastasia Dipbrow Pomade-re, frenetikusan jó és tartós!

Köszönöm Ildie, bár bevallom élőben azért nincs olyan bababőröm, mint a kamera előnyös szórt fényében :)) Viszont mivel ez az alapozó szárít, én shea vajat kenek alá, attól puha és rugalmas lesz a bőröm, plusz egy enyhe egészséges fénylést is ad.

Nekono

2015. január 17.

a smink gyönyörű, a szemöldöködért oda meg vissza vagyok :)) tudom, hogy nem ez lenne a lényeg, de rettentően megfogott :DD

szabad kérdezni, hogy hogy formázod? úgy értem, te szeded magadnak, avagy kozmetikus tépkedi ki?

Ildie

2015. január 8.

Ugyanez az alapozóm van, de én nem leszek tőle ilyen kisímult, meg 10 órát aludtam babaarcú, szóval elismerésem a munkéért is meg az "alapanyagért" is.
Szerintem a zöld szemre nem szabad zöldet tenni ott bukott el a szabályok között amikor az táska öv cipő szentháromság felbomlott
Ez kellően viszafogott :)

2014. március 15.

Köszi szépen Cinoci!! :) :-*

cinoci

2014. március 10.

Hűha, egyszerűen gyönyörű a sminked! Annyira kifinomult, de közben mégis dögös!
Amúgy meg szerintem is hülyeség a zöld szemhez zöldet soha, és erre ez a smink a legtökéletesebb példa!:-)

2014. február 28.

Kösziii!!! :P

kissbarbara1990

2014. február 27.

Nagggyon HŰHA! :)

2014. február 26.

Köszönöm szépen!! :)) Sok munka meg anyázás van mögötte, örülök, hogy megérte :))