KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

A gyűrűsujjat kivéve mindegyik körmöm pöttyös dizájnra csináltam (pöttyözésre vannak speciális eszközök, de egy már nem fogó toll vagy egy hajtű vége is nagyon jól működik), a gyűrűsnél pedig egy egyszerű rózsamintát festettem: fehér alapra barack színű pöttyöket ecseteltem, és amíg azok nedvesek voltak, egy vékony eszközzel (esetemben egy nagyon vékony és hegyes, de már nem fogó toll, de lehet fogvájó, vagy direkt erre kitalált köröm eszköz) óvatosan kicsi ovális vagy spirálos mozdulatokkal belefestettem a pirosas színnel. A leveket ugyanezzel az eszközzel ide-oda felfestettem. Az egészet lekentem egy mattosító fedőlakkal, így még egyedibb lett. Remélem tetszik! :)

HASZNÁLT TERMÉKEK

Árnyalat:   2278
Árnyalat:   2278

Mandel

2015. január 22.

Kicsit rusztikus, kicsit modern. Az első dolog, ami eszembe jutott róla....... friss levegő, zöld fű, provanszi táj. A körömlakkodnak van témája :) !! Nagyon ötletes és nagyon szép!

maybeshesamaybelline

2014. május 18.

már rengeteg lakkozást néztem meg itt, de ez az első, amihez muszáj írnom. elképesztően nagyon jó! :) ezt mindenképp kipróbálom egyszer! amúgy meg a kezed is nagyon szép :)

skorpió

2014. április 25.

Nagyon tetszik! A rózsától elegáns, a pöttyöstől kislányosan bájos, mégis így egyben tökéletes összhangot alkotnak! :)

Natalka

2014. április 22.

Nagyon aranyos a minta, és szuper hozzá a színkombináció! :)

angeltear

2014. április 22.

Nagyon tetszik, jól válogattad össze a színeket! :)