KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Szilveszterre egy nagyon csillogó, nagyon metál fényű sminkkel készültem. A smink elkészítésének fő lépései ezek voltak:

• A sok csillám miatt a szememmel kezdtem. Lealapoztam a szemhéjamat, majd feketével nagyjából megrajzoltam azt a vonalat, amin belül a fekete szemfesték került, majd ezt a részt a Chanel Illusion D'Ombre csillámló fekete árnyalatával, a Mirifique-kel töltöttem ki.
  • A fekete belső részére, a szemhéj külső 1/3-ába a MAC Antique Green pigmentje került, hogy kapjon a szem is egy kis színt, és ne legyen annyira monokróm. A belső szemzugtól kifelé haladva a Chanel Illusion D'Ombre Épatant színe került, majd miután összedolgoztam a zöld pigmenttel, a szemhéj belső 2/3-ra került egy réteg a Chanel Illusion D'ombre Fantasme árnyalatából, ami lényegében egy átlátszó, ezüstös-fehér csillám, így még erőteljesebb ragyogást adott a szemhéjnak.
  • Ezt követően kihúztam a szemem Bobbi Brown zselés tusának Graphite Ink árnyalatával, végül jó adag szempillaspirállal fejeztem be a szem sminkelését.
  • Letöröltem az arcomról a lehullott csillámot, majd lealapoztam az arcbőrt, és korrektorral fedtem el a bőrhibákat, majd ezt egy áttetsző púderrel fixáltam. Ez után egy nagyon kevés rózsaszínes-korallos pirosító következett, illetve a szemöldök igazítása szemöldökceruzával.
  • Végül egy intenzív színű szájfénnyel fejeztem be a sminket. Nem szerettem volna, ha nagyon monokróm lesz a végeredmény, így egy dinnyeszínű, arany csillámokkal teli szájfényt választottam. Sajnos ez nem kapható Magyarországon, de a rend kedvéért leírom, hogy ez a Pure Stockholm Liquid Lustre szájfényének Euphoric árnyalata.

A képek között szerepel egy, amin a körömlakkom is látszik, a sminkhez passzoló ezüs csillámos BeYu lakkot használtam. Boldog újévet mindenkinek!

HASZNÁLT TERMÉKEK

Árnyalat:   393
Árnyalat:   393

apolka

2013. január 12.

Hű, igen, itt volt valami keveredés :(, de megjavítottam.

stella06

2013. január 12.

Nem keveredett itt össze valami? A szőke és a barna hajú lány is te vagy? Vagy én szorulok további látásjavításra?:)

trudie

2012. december 30.

ez nagyon tetszik, főként azért mert van egy kis 'retrós' hangulata :)
lehet, hogy kipróbálom, úgyis holnap szilveszter van :D
búék!

Ewyca

2012. június 4.

gyönyörű lett:)..

knifeofdreams

2012. március 3.

Nagyon szépen köszönöm :)

BabaCica92

2012. február 24.

nagyon nagyon füstös :) tetszik

Römi

2012. február 20.

Ügyes vagy, az arcod is szép.

Jeannie

2012. január 14.

Nagyon szép lett! Ügyes vagy! :)