KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

A szemhéjam lealapozása után egy celluxot ragasztottam a szemem sarkából a szemöldökömig. Először a sötét árnyalatokat használtam (noir, underground, gunmetal), , ezzal adtam meg a cicás jellegét a sminknek, és azt szépen eldolgoztam a szemem belső része felé a palettában található legvilágosabb árnyalattal. A széleket is elsatíroztam, hogy a cicás részen kívül ne legyen éles vonal sehol. A szemöldököm alá is a fehéret használtah highlighterként.

Az alsó szemhéjamon szintén ugyanezeket a színeket használtam, kívülre a sötéteket, belülre, és a szemzugba a fehéret. A vízvonalon kicsit csaltam, mert nem szemceruzát használtam. :) Egy nedves vékony ecsettel a szintén a palettában található Abyss árnyalattal húztam ki a vízvonalat. Felül a szempilláim tövében fekete szemhéjtust használtam, amit szintén kicsit cicásra húztam. Végül egy kevés csillámport raktam a szemöldököm alá, azt ne kérdezzétek, miért, így utólag visszanézve én sem igazán értem. :)) Végső lépésként felragasztottam egy soros műszempillát. :) Én a legvégén szoktam alapozni, majd pirosítani.

HASZNÁLT TERMÉKEK

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs