KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

2015. április 28.

Nagyon profi! És gyönyörű a tusvonal! Minden elismerésem (:

Nancyke

2015. február 4.

Én nem biztos, hogy belemernék fogni egy rózsaszín sminkbe, de Neked abszolút összejött! Az alsó tengerszín kék azért elég sokat lágyít rajta, így tökéletes! :)

allthemakeup

2014. február 24.

Gyönyörű :)

bogcsilike

2014. január 4.

Szép!

sam

2013. december 31.

Dundy! Hatalmas sikere lenne a videóidnak...Sokat segítenél nekünk, én legalábbis szeretnék tőled tanulni.:) A sminkjeid magukért beszélnek, elképesztőek!!! Te magadtól tanultad meg egyébként?

Dundy84

2013. április 30.

Drágák vagytok, köszönöm! :)) Hát újabban porral húzom ki, a Sleek Oh so special matt barnájával, régebben a Catrice-es szemöldökceruzát használtam! :)

dalmii

2013. április 8.

nagyonszép ez is,mint az összes többi! mivel csinálod a szemöldököd? :)

agi.greendaygirl

2013. március 29.

rólam is sok béna kép van fent a krémmánián, de én úgy vagyok vele, hogy itt a sminket kell nézni, az a lényeg végül is :)

edeseper

2013. március 29.

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon szép!!!! :)
amúgy ismerem az "összesképemsz@rlett" érzést, és csak annyit mondhatok, ne te válassz, inkább kérd meg a párodat/barátnődet/az első utadba eső embert, hogy válassza ki, amelyik neki tetszik :))))

Dundy84

2013. március 28.

Aranyosak vagytok köszönöm szépen! :)) Na akkor ígérem, legközelebb felrakok egy egész arcost is! :)) Csak valahogy azok sosem sikerülnek jól rólam, vagy nem is tudom, azok nem tetszenek. :)) De megígérem, a legközelebbi olyan lesz! :)