KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

(nem használtam arcpírt sem, rúzst sem, csak egy kis alapozóval fedtem le a számat)

Soha nem mertem sokat magamra kenni a Vintage Romance paletta bordóiból, mert meg voltam győződve róla, h borzasztóan betegesen áll(na)... Aztán gondoltam egyet, és "játékból" az összeset felkentem, próbálgattam, melyik milyen, majd "ha már lúd, legyen kövér"-alapon feketével árnyaltam. Továbbra sem merészkedtem ki így a lakásból, de annyira nem volt vészes, mint amire számítottam :) azóta kipróbáltam a Maybelline Color Tattoo Metallic Pomegranat-ját, és az viszont határozottan nem tetszett magamon. Szerintem az arany csillámok miatt, azzal már rajtam túl sok, hozza a "begyulladt a szemem, egy hete nem aludtam"-hatást. A VR palettában viszont ezek a bordók ezüst csillámokkal, vagy gyöngyházfénnyel vannak, így még a hordható kategória számomra is :) az utolsó képet csak azért tettem fel, mert azon lehet látni, h annyira rejtett a szemhéjam, h igazából elég kevés látszik a sminkből, ha nyitva a szemem :)))

HASZNÁLT TERMÉKEK

Maybelline Affinitone 24H Alapozó