KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Az ember lánya azt hinné, hogy a bordó és az ezüst nem igazán passzol össze egy sminkben. Vagy talán mégis? :)

Elsőként lealapztam az arcomat, majd kontúroztam, hogy előnyösen árnyékoljam az amúgy kissé ducibb arcomat. Ezt púderrel fixáltam. A sminket a szemöldököm formázásával folytattam, amit előszrör egy ferde végű ecsettel megrajzoltam majd a hiányosságokat sörétbarna szemhéjpúderrel kitöltöttem. Ezután rátértem a szemhéjfestésre.

Elsőként ezt a csodálatos, enyhén csillógós, de erőteljesen pigmentált bordó festéket vittem fel a szemhéjam külső részére. Nem baj ha nem teljesen tökéletes a küldő ív, a későbbiekben korrigáljuk. Kb a szemhéjam közepéig felviszem ezt a bordó árnyalatot majd eldolgozom úgy, hogy kívül erőteljesebb legyen. Ha ez kész akkor a korrektorral és egy vékonyabb ecscettel tökéletes ívet húzunk a szemünk végénél illetve a szemhéjfesték körül így korrigálva az esetleges hibákat. Ezután a belső szemzugba is felviszunk egy kis korrektort. Erre pedig a világosabb, jelen esetben ezüstös árnyalatú púdert. A két szín találkozásánál megpróbáljuk a lehető legjobban összedolgozni a két színt. Ha ezzel készen vagyunk, a szemünk alsó vonalához is teszünk egy pici bordó púdert majd következik a szemhéjtus. Egy hosszabb, cicás tusvonalat húzunk, alul pedig szemceruzával emeljük ki a szemünk vonalát. A sminket a szempillaspirállal koronázzuk meg! :)

A szemsmink elég hangsúlyos ezért a rúzst elhagytam, csak szájápolót kentem fel.:)

HASZNÁLT TERMÉKEK

W7 Trends HD Alapozó