KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Tudom Csajok, hogy azt ígértem, legközelebb teljes arcosat rakok fel, de jól elfelejtettem, fél arcosat csináltam, és most jutott csak eszembe, amikor már felraktam.  Ne haragudjatok. :))Ünnepélyesen megígérem, legközelebb TÉNYLEG egész arcosat rakok!!! :)))

HASZNÁLT TERMÉKEK

Árnyalat:   Innocence
Árnyalat:   Innocence

redrick

2016. december 8.

Ugyes vagy, maga a sminkkel valo bajlodas mar-mar muveszet, ha ilyen fokon muveli az ember - ez a minoseg es profizmus tetszik, mint egy elo vaszonra festett kozepszeru festmeny. Persze azert a maz alatt latszik, mennyire lehuzza a szervezetet ez a procedura (persze nem maga a cselekves a megerolteto, hanem a bornek\szemnek elviselni a rengeteg kemikaliat). Az en szemem egy szemceruzatol haromszor szornyebben nez ki, utalok itt a szemgolyo beverzesere, amit veletlenul vagy szandekosan nem vesz eszre senki.

PetraRéka

2016. május 18.

Ó de kár azért a közeli képért.

CosmoYuu

2016. február 10.

Ez nagyon szépséges! :)

Csucsi08

2016. február 5.

Nagyon gyönyörű!!

Széncinke

2015. október 23.

Szép smink, a kis pötyi különösen tetszik!

Hannah11

2015. augusztus 2.

Szépnek szép,de csak alkalmi smink.Legalábbis én nem mennék ki ilyenbe utcára.

adra

2015. május 15.

Milyen műszempilla van rajtad? Gyönyörűű!!! :)

EmmaHeather

2015. április 18.

Óh, de gyönyörű...és tényleg profi munka! Abszolút megállná a helyét még az Oscar gálán is :) Szabad tudni, hogy milyen bronzert/kontúrt/pirosítót használtál?:)

abodri

2015. április 16.

A smink meseszép, hibátlan. A műszempilla viszont nagyon látszik a ragasztásnál. Egyébként gyönyörű!

Dézi

2015. április 13.