ELADÓKERESŐ

Foglalt

Ár: 6000

Állapot: kb 4-5 alkalommal fújtam

Eladó: 6vilag (Eddigi eladások száma: 0, Pozitív visszajelzések: 1, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2016. augusztus 6.

Hely: 17. ker. v. 13. kerület /munkahely/

Szállítás, fizetés: személyes átvétel lehetséges

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Trussardi Donna parfüm keresi új gazdáját, eddig mindössze csak 4-5 alkalommal fújtam csak belőle (azonban ez az üveg nem átlátszóságára tekintettel sajnos nem látszik).
Mivel magamnak szántam, és hosszabb távra terveztem vele, így a dobozát természetesen kidobtam, sajnos az nincs meg.
Azért válok meg tőle, mert a rózsaszín testvérét szerettem, az hittem, ez is hasonló, de sajnos ezzel mi nem illünk össze.
Tehát alig használt és garantáltan eredeti, boltban vásárolt parfüm eladó. Átvétel: személyesen. Kiszerelés: 30 ml
Ára : 6000,-Ft. Cserélni nem szeretnék.

2016. december 6.

Igen, még meg van!

gyoresz84

2016. december 5.

Szia!
Megvan még? :-)

2016. november 1.

Köszönöm, és élvezd az illatát!

2016. november 1.

Ez érdekes , úgy látszik is sem történik minden zökkenőmentesen . Természetesen 5 csillaggal értékellek.

2016. november 1.

Persze, nem probléma. Nagyon én sem értem, hisz nekem az értesítés csak tegnap jött ..(?)

Szia!

Köszönöm a válaszod. Én időközben vettem egyet már, ha nem gond nem tartanék rá igényt. Nem tudom mi történt , de valami tchniikai probléma lépett fel valószínüleg , mert a leütés után hiába kerestelek , még az oldalt sem találtam eltűnt az éterben,így vettem egyrz.Megértésedet köszönöm.

2016. november 1.

Kedves Skin, ha érdekel még, akkor adok egy privát email címet, mely 6vilag@gmail.com.

2016. október 31.

Kérlek írj rám! A KM semmilyen értesítést nem küldött, olyan régen jeleztem, hogy megvásárolnám, hogy nem is emlékszem mikor.Amikor pedig kerestem a parfümöt nem is találtam. Nincs elérhetőségem.

2016. szeptember 6.

Igen, még meg van!

gyoresz84

2016. szeptember 5.

Érdeklődni szeretnék, hogy megvan-e még?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA